این مطلب ۵۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام ) خراسان جنوبی:

اولویت بسیج سازندگی، اجرای اقتصادمقاومتی است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: بسیج سازندگی تحقق بخشیدن به شعار "اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل " را در اولویت اصلی کار خود قرار داده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سرهنگ علی قاسمی فرمانده سپاه پاسداران انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از مرکز پرورش بوقلمون شهرستان سرایان گفت: بسیج در راستای عمل به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری وارد عمل شده و اقدامات خوبی را هم تاکنون انجام داده است.

وی افزود: در طول ۴ سال گذشته تسهیلات خوبی را به بسیجیانی که وارد عمل در حوزه اشتغال شده اند داده شده و امسال هممبلغ ۱۲میلیارد تومان به این امر برای عزیزان بسیجی و طالبان کار و اشتغال در نظر گرفته شده است.

فرمانده سپاه استان بیان کرد: در بحث اشتغال اولویت با راه اندازی کارگاههای کوچک و زودبازده و محیط هایی که بتوانند زود فعالیت خود را آغاز کنند می باشد.

وی عرصه مختلف اشتغال را کشاورزی ، دامپروری و باغات نام برد و گفت: اولویت بسیج سازندگی در موضوع  محرومیت زدایی و عملیاتی کردن شعار سال از سوی مقام معظم رهبری با تکیه  بر جوانان جویای کار و تولیدات داخل می باشد که مقام معظم رهبری هم بر این امر تاکید فراوان دارند.

فرمانده سپاه پاسداران انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی اظهار داشت : بسیج سازندگی تحقق بخشیدن به شعار" اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل " در اولویت اصلی کار خود قرار داده است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.