این مطلب ۱۱۵ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان:

ثبت ۲۵ گروه جهادی شناسنامه دار / اولویت اردوهای جهادی اشاعه فرهنگ انقلابی گری است

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان با بیان اینکه ۱۵۰۰نفر از بسیجیان حلقه های صالحین به اردوهای جهادی یک روزه اعزام شدند ، گفت:اولویت اردوهای جهادی اشاعه فرهنگ انقلابی گری و اقتصاد مقاومتی است.
نسخه مناسب چاپ

سید مرتضی حسینی در گفتگو باخبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصاالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به عملکرد بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان  به اعزام اردوهای جهادی اشاره کرد و اظهارداشت: از ابتدای سال جاری تا کنون عداد ۱۵۰۰نفر از بسیجیان حلقه های صالحین پایگاه های بسیج محلات و عشایری در غالب ۸۰گروه جهادی در عرصه های کشاورزی، عمرانی  در بخش های سه قلعه و آیسک خدمت رسانی انجام داده اند.

تاکنون ۲۵ گروه جهادی شناسنامه دار ثبت کرده است

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان با اشاره به برگزاری اردوهای ۷روزه محلات عنوان کرد: ۵گروه جهادی خواهر و برادر از ابتدای سال جاری به روستهای محروم عشایری چاه غیاث،چاه تریخی، قاسم آباد، کریمو و مصعبی در راستای محرومیت زدایی وخدمات فرهنگی، عمرانی و پزشکی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۵ گروه جهادی شناسنامه دار ثبت کرده است،گفت: تیم های بهداشتی درمانی و تخصصی نیز خدمات رسانی در عرصه بهداشت و درمان انجام دادند.

اعزام ۱۳ گروه طرح هجرت برای باسازی و بهسازی مدارس

حسینی با اشاره به اردوهای طرح هجرت دانش آموزی عنوان کرد: ۱۳گروه جهادی  اردوهای طرح هجرت دانش آموزی با حضور ۱۵۴ نفر در عرصه های تعمیر و مرمت ونوسازی ورنگ آمیزی مدارس خدمت رسانی کرده اند.

وی با اشاره به مشکلات و دغدغه جهادگران تاکید کرد: عدم مطالبه گری مردم روستاها از مسئولین به دلیل بی اطلاعی آنها از قوانین و مقررات اداری که این خود باعث حاکمیت محرومیت در روستها شده است ودر نتیجه مهاجرت به شهر ها را درپی دارد و عدم برداشت صحیح برخی مسئولین از هدف اصلی این گونه حرکت ها و عدم حمایت قابل قبول است.

اولویت اردوهای جهادی  خودسازی و ایجاد فرهنگ  انقلابی گری وجهادگری است

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرایان با اشاره به اینکه تاریخ و اعزام گروه های جهادی در طول سال بسته به شرایط  روستاها و با هدف صورت می گیرد، افزود: اولویت اردوهای جهادی  خودسازی و ایجاد فرهنگ  انقلابی گری وجهادگری است.

جهادی را به سمت اقتصاد مقاومتی و اشتغال سوق دهیم

 وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در اردوهای طرح هجرت سه بیشترین همکاری را دارد، افزود: در اردوهای جهادی ادارات و فرمانداری به عنوان رئیس کمیته پشتیبانی همکاری خوبی با اردوهای جهادی دارند.

حسینی با اشاره به تاکیدت امام خامنه ای(حفظه الله) بر دو مسئله فرهنگ و اقتصاد گفت: ما باید همواره بر نهادینه کردن این فرهنگ انقلابی  تاکید داشته باشیم وبا توجه به مسئله اقتصاد باید اردوهای جهادی را به سمت اقتصاد مقاومتی و اشتغال سوق دهیم.

وی با تاکید بر اینکه اولویت کارجهادی اولویت ما است ، افزود: پرکردن اوقات و فراغت جواان، خودسازی و مشارکت در کارهای گروهی در قالب خدمت رسانی به مردم و مناطق محروم ومحرومیت زدایی که سهم جهادگران در تبلیغ این فرهنگ ونهادینه کردن آن بسیار دارای اهمیت می باشد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.