این مطلب ۲۱ بار خوانده شده
معاون روابط عمومی بسیج در دیدار با مردم روستای تاریخی و مذهبی چنشت:

امروز بسیج تنها نهاد عامل در اقتصاد مقاومتی است

معاون روابط عمومی بسیج در دیدار با مردم روستای تاریخی و مذهبی چنشت گفت: امروز بسیج تنها نهاد عامل در اقتصاد مقاومتی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، اسماعیل احمدی مشاور ریاست سازمان بسیج مستضعفین و معاون روابط عمومی این سازمان- همزمان با برگزاری سومین دوره آموزشی علم روابط عمومی ویژه مدیران بسیج شهرستان های خراسان جنوبی با حضور در روستای تاریخی و مذهبی چنشت، با مردم این روستا نیز دیدار و گفتگو کرده و ضمن زیارت بقعه مبارکه امامزاده سید حامد، از آثار تاریخی این روستا همچون غار چنشت بازدید نمود.
احمدی در جلسه با عموم مردان و زنان به ویژه جوانان این روستای تاریخی و مذهبی اظهار داشت: امام راحل و مقام معظم ولایت همواره امیدشان به قشر مستضعف و کوخ نشینان بوده و تاکیدشان نیز به مسئولان، توجه به این اقشار می باشد.


وی خدمت بی منّت به مردم به ویژه روستاییان را افتخار بسیج دانسته و افزود: امروز بسیج به عنوان تنها نهاد عامل به اندیشه‌ی بنیادی اقتصاد مقاومتی، اصلی ترین تمرکز خود را به روستاها معطوف نموده چرا که اگر روستا مولّد بماند یقینا تحقق خودکفایی تسریع خواهد یافت.


معاون روابط عمومی بسیج، روحیه ولایت مداری و دین داری را اصلی ترین ویژگی روستاییان خوانده و خاطرنشان کرد: در نقاط عطف انقلاب اسلامی به ویژه دفاع مقدس، همواره نقش شیرزنان و دلاورمردان روستایی بارز و آشکار بوده و همین حضور در صحنه؛ تکلیف و وظیفه مسئولان را برای عمران و آبادانی این مناطق مضاعف می کند.


وی همچنین خطاب به جوانان روستا بیان کرد: دغدغه‌ی پیشکسوتان و پیران روستاها، تنبلی و رخوت نسل های جوان و نوجوان روستایی می باشد که چرا مانند آباء و اجدادشان آستین همت را بالا نزده و به دنبال شغل های کاذب و یا اداری و پشت میز نشینی هستند؟ که جوانان بایستی همت و کوشش پدران خود را به ارث برده و بدانند بهترین محل برای یافتن شغل و کارآفرینی و درآمد، شهر نبوده و روستا بهترین محل برای امرار معاش است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.