این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
فرماندار سربیشه:

به برکت ۸ سال دفاع مقدس امروز ایران قدرت اول منطقه است

فرماندار سربیشه گفت: هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا ایران جایگاه ویژه ای به لحاظ اعتقادی ، اقتصادی ، علمی و سیاسی در دنیا پیدا کند و امروز جایگاه اول قدرت منطقه است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، خدادادی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در سربیشه برگزار شد، اظهار کرد: مستکبرانی که دین اسلام و شرع اسلامی باعث عصبانیت آنها شده بود ، باعث تهدیدهایی علیه ملت ایران شدند که نمونه آن جنگ تحمیلی بود.

وی افزود: جنگی که قرار بود سه روزه تمام شود اما ارتش عراق ۴۵ روز در پشت خاکریزهای خرمشهر ماندند در حالی که کمتر از ۵۰ نفر از خرمشهر دفاع کردند اما توانستند با توکل بر خدا و اطاعت از رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۵ روز آن را حفظ کنند.

فرماندار سربیشه ادامه داد: فرزندان ایران هشت سال در برابر رژیم بعث که تمام دنیا از آن حمایت می کردند ایستادند و با افتخار این جنگ را به پایان رساندند که یکی از بهترین ورق های این جنگ آزاد سازی خرمشهر به دستور بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.

خدادادی اذعان داشت: امروز هم جوانان و نیروهای مسلح ما کمتر از جوانان و نیروهای مسلح آن روز نیستند و اگر امروز هم تهدیدی باشد جوانان و نیروهای مسلح ما در برابر دشمنان خواهند ایستاد.

وی خاطرنشان کرد: هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا ایران جایگاه ویژه ای به لحاظ اعتقادی ، اقتصادی ، علمی و سیاسی در دنیا پیدا کند و امروز جایگاه اول قدرت منطقه است.

خدادادی به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و گفت: برای ما باعث افتخار است که رهبر معظم انقلاب از دانشمندان و فرزندان این ملت دفاع کردند و گفتند من اجازه نمی دهم کسی با دانشمندان ما مذاکره کند.

سرهنگ شاهوردی فرمانده سپاه سربیشه هم ضمن تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهرگفت: درسی که از فتح خرمشهر می گیریم ، درس ولایت مداری و گوش به فرمان ولی امر بودن است و ما باید در همه حال بر محور ولایت باشیم.

گفتنی است این مراسم به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه و با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و گردان های امام حسین(ع) ، بیت المقدس و کوثر بسیج برگزار و در پایان نیز رژه موتوری به نمایش گذاشته شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.