این مطلب ۳۵ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه :

خدمت رسانی گروه جهادی شهید همت دانشگاه صنعتی بیرجند در روستای زولسک سربیشه

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه از حضور گروه جهادی شهید همت دانشگاه صنعتی بیرجند در روستای زولسک شهرستان سربیشه خبر داد وگفت: این گروه جهادی به مدت ۱۰روز در دهه آخر ماه مبارک رمضان متشکل از ۱۲خواهر و ۳برادر در این روستا مشغول به خدمت رسانی هستند.
نسخه مناسب چاپ

محمدرضا نینوایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، از حضور گروه جهادی شهید همت دانشگاه صنعتی بیرجند در روستای زولسک شهرستان سربیشه خبر داد و اظهارداشت: این گروه جهادی به مدت ۱۰روز در دهه آخر ماه مبارک رمضان متشکل از ۱۲خواهر و ۳برادر در این روستا مشغول به خدمت رسانی هستند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه با بیان اینکه این گروه جهادی با رویکرد فرهنگی  فعالیت می کنند، گفت: آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن ، احکام ، آموزش برخی از مشاغل خانگی ، صنایع دستی مانند معرق کاری ، عروسک سازی و برپایی نماز جماعت به این منطقه آمده اند و درحال فعالیت می باشند.

ابراهیمی یکی از اهالی روستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)ضمن  اظهار رضایت و خرسندی از حضور گروه جهادی در این منطقه  گفت: از روزی که این گروه کار خدمت رسانی به مردم را آغازکرده اند تاکنون پیشرفت های بسیار خوبی در نحوه روخوانی قرآن و همچنین آشنایی با هنردستی عروسک سازی و معرق کاری درخواهران می توان مشاهده کرد.

وی اضافه کرد: حضور روحانی به همراه گروه یکی از نقاط قوت هر گروه می تواند باشد چون درمدت حضور گروه در روستا نماز جماعت به صورت مرتب با حضور گسترده مردم برگزارمی شود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.