این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
مسئول سابق عقیدتی سیاسی سپاه خراسان رضوی :

بانوان ایرانی هدف سناریوی حیا زدایی دشمنان قرار گرفته اند

مسئول سابق عقیدتی سیاسی سپاه خراسان رضوی گفت: زنان و دختران ایرانی از مهمترین گروه اجتماع در تهاجم فرهنگی هدف سناریوی حیا زدایی دشمنان قرار گرفته اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حسین خسروی مسئول سابق عقیدتی سیاسی سپاه خراسان رضوی در مراسم اجتماع بزرگ مدافعان حریم خانواده که در محل مهدیه سربیشه شهرستان سربیشه برگزار شد گفت: مهمترین راهبرد تهاجم فرهنگی دشمن جایگزینی سبک زندگی غربی به جای سبک زندگی اسلامی باشد که دشمنان نظام اسلامی در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و به ویژه پس از پایان جنگ تحمیلی و آغاز دوران زندگی آن را دنبال کرده اند.

وی ادامه داد: یکی از ابزاری که فرد باید در زندگی شخصی خود داشته باشد بصیرت است همانطور که امام علی (ع) می فرماید: افرادی می توانند که پرچم اسلام را حمل کنند که از سه خصلت بصیرت، استقامت و آگاهی برخوردار باشند.

خسروی با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمن از هم پاشیدن خانواده از طریق ابتذال و راههای مختلف می باشد تصریح کرد: حجاب و عفاف اگر در جامعه گسترش یابد آرامش روانی زن و مرد فراهم خواهد شد.

این پیشکسوت دوران دفاع مقدس به مسئله عفاف و حجاب اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از بنیانی ترین تمایزات سبک زندگی اسلامی و غربی موضوع عفاف و حجاب است.

وی ادامه داد: هرچند عفاف و حجاب متعلق به همه اعضای جامعه اعم از زنان و مردان است اما بی شک جایگاه زنان در این موضوع بسیار مهمتر از مردان است. به همین دلیل است که زنان و دختران ایرانی از مهمترین گروه اجتماع در تهاجم فرهنگی هدف سناریوی حیا زدایی دشمنان قرار گرفته اند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.