این مطلب ۳۲ بار خوانده شده
مسئول اردویی گردشگری ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه خبرداد:

بازسازی واقعه غدیرخم، ۳۰شهریور جاری در شهرستان سربیشه

مسئول اردویی گردشگری ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه گفت: مراسم بازسازی واقعه غدیرخم در روز سه شنبه سی ام شهریور ماه جاری در شهرستان سربیشه، انتهای بلوار آزادی، جنب مسجد حضرت امام جعفر صادق برگزار می شود.
نسخه مناسب چاپ

مسئول اردویی گردشگری ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: مراسم بازسازی واقعه غدیر خم طی ابلاغیه ای در سال ۱۳۹۰ به سپاه اعلام شد. این مراسم جزء سرفصل برنامه های ابلاغی مرکز اردویی، راهیان نور و گردشگری سازمان بسیج مستضعفین می باشد.

وی با بیان اینکه برای اولین بار در هر استان یک شهرستان و سپاه بعنوان متولی این امر را به انجام رساندند افزود: در سال ۱۳۹۰ این مراسم در بیرجند برگزار شد و پس از آن در سال ۱۳۹۱ در سرایان، ۱۳۹۲ قاین، ۱۳۹۳ نهبندان، ۱۳۹۴ فردوس و در همین سال مراسم کشوری در طبس بعنوان مرکز کشوری برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مراسم در سال ۱۳۹۵ به سپاه شهرستان سربیشه ابلاغ شد خاطرنشان کرد: پس از ابلاغ اولیه این مراسم، جهت توجیه بیشتر در مورد مراسم مسئول اردویی ناحیه در ناحیه نهبندان حضور یافته و توجیه شدند.

مسئول اردویی گردشگری ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه ادامه داد: طی تماس های تلفنی جداگانه ای با نواحی فردوس و بیرجند از آنها کسب تجربه گردید و نیز هماهنگی کارگردان ، مسئول صوت و تصویربرداری مراسم انجام شد.

وی اظهار کرد: برای برنامه ریزی و پشتیبانی این برنامه دو جلسه در ستاد سپاه سربیشه و دو جلسه ستاد شهرستان برگزار شد و تعیین کمیته های مربوطه (۶ کمیته شامل فرهنگی و تبلیغات، سازندگی و مهندسی، مردمی،عملیات و انتظامات ، پشتیبانی و مالی، بانوان) و همچنین ستاد مراسم بازسازی واقعه غدیر خم به ریاست امام جمعه و دبیری سپاه در بخش درح و شهر مود و نیز کمیته های مردمی، پشتیبانی و نیروی انسانی راه اندازی شد.

این مقام مسئول در ناحیه سپاه سربیشه ادامه داد: جهت اطلاع رسانی مردم شهرستان انجام تبلیغات و ایجاد آمادگی ذهنی، سخنرانی و توجیه در پایگاهها وحوزه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان و جلسات خواهران به منظور جذب آنها جهت حضور در مراسم و طرح برنامه در جشن های دهه کرامت در سطح شهرستان سربیشه خصوصا" جشن میلاد امام رضا(ع)صورت گرفت .

وی بیان کرد: مراسم بازسازی غدیرخم در روز سه شنبه ۳۰ شهریور ماه جاری در شهرستان سربیشه، انتهای بلوار آزادی، جنب مسجد حضرت امام جعفر صادق برگزار می گردد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.