این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه:

فعالیت ۶کمیته در باسازی واقعه غدیر این شهرستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه گفت:شش کمیته فرهنگی، تبلیغات، سازندگی و مهندسی،مردمی، عملیات و انتظامات،پشتیبانی و مالی،و بانوان در باسازی واقعه غدیر این شهرستان فعالیت می کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ محسن کاری در نشست خبریباسازی واقعه غدیر با اصحاب هدف از بازسازی این واقعه آشنا شدن هرچه بهتر عموم مردم و بسیجیان با امامت و ولایت دانست واظهارداشت: این مراسم جزء سرفصل برنامه های ابلاغی مرکز اردویی،راهیان نور و گردشگری سازمان بسیج مستضعفین می باشد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه گفت: مراسم بازسازی واقعه غدیرخم شهرستان سربیشه از شش کمیته شامل فرهنگی و تبلیغات، سازندگی و مهندسی،مردمی، عملیات و انتظامات،پشتیبانی و مالی،و بانوان تشکیل شده است .

کاری شروع مراسم را صبح روز سه شنبه  ۳۰/۰۶/۹۵ در شهرستان سربیشه انتهای بلوار آزادی جنب مسجد امام جعفر صادق اعلام کرد و گفت : این مراسم  تا بعد از نماز ظهر و عصر ادامه خواهد داشت .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه از مساعدت و همکاری مسئولین ادارات سطح شهرستان در برگزاری این مراسم  تقدیر و تشکر کرد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.