این مطلب ۳۸ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه خبر داد

راه اندازی ۱۵۰کارگاه اقتصاد مقاومتی ازسال ۱۳۹۲تا کنون

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه گفت:از ابتدای ابلاغ طرح های اقتصاد مقاومتی از سال ۱۳۹۲ تا کنون حدود ۱۵۰ کارگاه اقتصاد مقاومتی با اعتباری بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در سطح این شهرستان راه اندازی شده است.
نسخه مناسب چاپ

کاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ از ابتدای ابلاغ طرح های اقتصاد مقاومتی از سال ۱۳۹۲ حدود ۱۵۰ کارگاه اقتصاد مقاومتی با اعتباری بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در سطح شهرستان سربیشه راه اندازی شده است.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه  خاطر نشان کرد: این طرح ها به صورت مستقیم برای ۱۵۰ نفر و  غیر مستقیم برای بیش از ۵۰۰ نفر شغل ایجاد  کرده است.

وی عنوان کرد: کارگاه های اقتصاد مقاومتی در عرصه های پرورش شتر، مرغ بومی،  ماکیان ،  دام سبک، پرورش قارچ ، گلخانه در سطح شهرستان سربیشه  فعالیت می کند.

کاری عنوان کرد: اعتبارات پیش بینی برای راه اندازی ۸۰ کارگاه با اعتباری بیش از  ۵۰۰ میلیون تومان در سطح شهرستان سربیشه در سال جاری می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سربیشه گفت: با آموزش های انجام گرفته قبل و بعد از اجرای طرح ها  وانجام حمایت های مستمر از این واحدها  ها تاکنون ۷۰ درصد این کارگاهها فعال و پابرجا است  به کار خود ادامه می دهند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.