این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
مسئول گروه جهادی شهید عرب خزاعی قاین:

کاشت نهال پسته خدمتی از جهادگران برای مردم روستای جبار

مسئول گروه جهادی شهید عرب خزاعی قاین گفت: هر ساله کشاورزان ایام بهار درختانی را در زمین های کشاورزی خود می کارند که امسال جهادگران این مسئولیت را در روستای جبار برعهده گرفتند.
نسخه مناسب چاپ

حسن رضاپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی می تواند ما را در مقابل توطئه های دشمنان موفق کند، اظهارداشت: جهادگران اردوی جهادی تنها توانسته اند در طی چند سالی که امام خامنه ای(حفظه الله) تاکید بر اقتصاد داخلی و مقاومتی داشتند؛ فرمایشات ایشان را محقق کنند.

مسئول گروه جهادی شهید عرب خزاعی قاین گفت: در طی چند روز اخیر و در یک کار جهادی اعضای این گروه جهادی توانسته اند در روستای جبار از توابع شهرستان قاین برای مردم در اصلاح درختان و کاشت درختان پسته مشارکت خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: هر ساله کشاورزان ایام بهار درختانی را در زمین های کشاورزی خود می کارند که امسال اعضای گروه جهادی شهید عرب خزاعی این مسئولیت را بر عهده گرفتند.

رضاپور با بیان اینکه اعضای این گروه جهادی متشکل از ۳۲ نفر می باشند عنوان کرد: فعالیت در عرصه های کشاورزی، آموزشی، عمرانی، بهداشتی مهمترین خدمتی است که اعضای این گروه جهادی با مناطق محروم روستایی شهرستان قاین انجام می دهند

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.