این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه درسپاه انصارالرضا(ع):

مشکل ما نفوذ بر مغزها و ذهن هاست نه نفوذ بر مرزها

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه درسپاه انصارالرضا(ع) گفت: دولتمردان هنوز از برجام ۱و۲ سخن به میان می آورند. اکنون مشکل ما نفوذ در مرزها نیست بلکه نفوذ بر ذهن ها و مغزهاست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، علی اکبرپور معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه درسپاه انصارالرضا (ع) در همایش یاد مطهر در قاین اظهار داشت: در چند سال پیش که جنگ اتفاق افتاد؛ جوانان آن زمان کار وکسب خود را رها کردند و براي دفاع از ميهن رفتند و جان خودشان را فدا کردند امروز هم همچنان جنگ وجود دارد اما به طریقی دیگر.

وی عنوان کرد: این انقلاب یک انقلاب فرهنگی بود چون وزیری که دغدغه اش این است که تدریس موسیقی در دانشگاه وجود ندارد و به دنبال مجوز تک خوان زن می رود. اینها که در زمان طاغوت هم بودند پس چرا انقلاب کردیم؟

اکبرپور تصریح کرد: این غربت واژه فرهنگ است وغریبی این واژه را می رساند آیا چنانکه به اسم فرهنگ دارند تلاش می کنند؛ برای فرهنگ هم تلاش کردند.

وی بیان کرد: چرا در خانواده ها درگیری درونی و فیزیکی وجود دارد و از هم می پاشند؟ چرا کاری کردند که پسر جانباز اعصاب و روان باید بگوید که من جرائت ندارم بگویم که باباي من جانباز اعصاب و روان است چون می گویند خوش به حال تو که با سهمیه بابات دانشگاه قبول شدی و بر سر کار آمدی. کجا رفته ارزشهايمان؟این فاصله گرفتن از ارزشهاست.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه درسپاه انصار الرضا (ع) با بیان اینکه در هر کشوری سرباز که جانش را فداي استقلال کشورش کرده همه مقامات بلند پایه به او احترام می گذارند گفت: اما شهیدان ما که باید تاج کرامت ما باشند؛ آن وقت دختر شهید جرائت نمی کند بگوید که من فرزند شهیدم.

وی افزود: علمی که همراهش تزکیه نباشد قطعا راه به جایی نمی برد. اگر می بینید که از کشورهای دیگر از سپاه درخواست مستشاری می کنند دلیلش این است که در سپاه بخشی از ارزشها پاس داشته می شود.

اکبرپور گفت: ما دو مشت بسته داشتیم. یک مشت بسته ما را این دولت بی تدبیر باز کرد. اما یک مشت دیگر همچنان بسته است. آنها هنوز از برجام ۱و۲سخن به میان می آورند. اکنون مشکل ما نفوذ در مرزها نیست بلکه نفوذ بر ذهن ها و مغزهاست.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.