این مطلب ۳۲ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات خبر داد

اعزام بیش از ۵۰۰ نفر از قاین به مراسم ارتحال امام(ره)

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات گفت: ۵۰۰ نفر در قالب ۱۰ دستگاه اتوبوس به مراسم بیست و هفتمین سالگرد امام خمینی (ره) اعزام خواهند شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی حمیدرضا برات زاده در نشست خبری به مناسبت رحلت امام(ره) که با اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار شد اظهار داشت: امام بزرگوار شخصیتی بی نظیر در نزد ما می باشند و ایشان هیچ وقت در کارها به دنبال نتیجه نبودند.

 وی عنوان کرد: نفوذ کلام امام(ره) را از یاد نمی بریم آنگاه که حرفی را می زد اولین عامل به این حرف ها خود ایشان بودند و به خاطر این است که بعد از ۲۷ سال یاد امام همچنان زنده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات گفت: اگر کار برای رضای خدا باشد، مانند هشت سال دفاع مقدس نتیجه ی آن هم بخیر می انجامد. اگر مردم مظلوم جهان در راه مبارزه با استکبار بخواهند به پیروزی برسند باید راه و شیوه ی امام (ره) را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 برات  زاده با بیان اینکه برای گرامیداشت یاد وخاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) مانند سالهای گذشته دو برنامه ی محوری را در شهرستان در دستور کار داریم افزود : اعزام کاروان زائرین مرقد امام (ره) به استعداد ده دستگاه اتوبوس و بیش از ۵۰۰ نفر که عصر روز چهارشنبه ۱۲ خرداد از محل ناحیه سپاه قاین به سمت مرقد امام(ره) حرکت خواهند کرد.

وی اشاره کرد: از برنامه های فرهنگی که در طول مسیر اجرا خواهد شد؛ حضور راویان در داخل اتوبوس ها و برگزاری مسابقات فرهنگی از سیره ی علمی و عملی حضرت امام (ره) است.

وی ادامه داد: برنامه ی محوری دیگر برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)  با حضور مداح و سخنران کشوری و پیش بینی شرکت بیش از ۱۲ هزار نفر در این مراسم که عصر روز ۱۴ خرداد با حضور هیات های عزاداری، برپایی ایستگاه های صلواتی در نقاط مختلف شهر و توزیع بسته های فرهنگی در بین مردم که توسط خیرین اصناف و بازاری  تهیه شده است شروع خواهد شد .
 
برات زاده با بیان اینکه امسال در بخش ها و روستاهای بزرگ نیز از ظهر ۱۴ خرداد مراسم هایی برگزار خواهد شد افزود:  از کلیه ادارات وسازمانهایی که در برگزاری این مراسم با ما همکاری داشته اند تقدیر و تشکر می کنیم.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.