این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات:

طلاب و روحانیون سیره امام خمینی (ره) را در جامعه گسترش دهند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه قاینات گفت: دشمن امروزه برای مقابله به نگاه امام(ره) به دنبال دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت است که راه اندازی فضاهای مجازی یکی از برنامه های بلند مدت می باشد
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام مجتبی مرادی در مراسم تجلیل  طلاب واساتید حوزه علمیه خضری دشت بیاض  با بیان اینکه در آستانه ارتحال امام خمینی (ره)هستیم اظهارداشت: جریان امام خمینی (ره) یک قدرت الهی درتمام دنیا دیده شد و وظیفه نسل جوان را بسیار سنگین کرده است و باید با تلاش وصبر بر تمام مشکلات فایق آمد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین افزود: دشمن امروزه برای مقابله به نگاه امام(ره) به دنبال دو برنامه از جمله برنامه کوتاه مدت و بلند مدت است که راه اندازی فضاهای مجازی یکی از برنامه های بلند مدت می باشد و در این جا باید طلاب بسیجی بعنوان متولی امر با اینگونه افکار مقابله کنند و از علم و فن آوری خود استفاده کنند تا دیدگاه های منفی و دفاع از عقاید دینی حفظ شود.

وی با بیان اینکه ما نیاز به روحانی بسیجی داریم افزود: اگر هر روحانی که خود الگویی برای دیگران است را متولی امور فرهنگی بداند و به آنچه میگوید عمل کند آنگاه تاثیر بسزایی در جامعه خواهد داشت.

وی گسترش شبکه های تبلیغاتی، ماهواره ای، گسترش مواد مخدر و دامن زدن به نابسامانی های اجتماعی و تبلیغ ارتباطات ناسالم را از جمله ترفندهای دشمن برای لطمه زدن به جامعه دانست و افزود: حل شدن اینگونه مسایل توجه زیادی میخواهد.

بخشدار نیمبلوک هم با بیان اینکه اگر امروز موفقیتهایی را بدست اورئیم مرهون مجاهدت های شهدا وامام راحل است وباید با حرکتهای انقلابی مانند عمل کردن به فرمایشات رهبر وتاکید بر خودسازی خود واتکا به نیروهای خود به دشمن فهماند که راه امام همیشه ادامه خواهد داشت.

گلچین افزود: از طلابها ی این بخش تقاضا دارم تا تریبونهای خود در ایجاد فرمایش رهبر وبر اقتصاد مقاومتی صحبت کنند.

در این مراسم از ۱۴طلاب و۸اساتیید حوزه علمیه که در اموزش ، اخلاق وبسیج برتر بودند تجلیل شد ونیز از خبر نگار بخش نیم بلوک قدردانی شد.

حجت الاسلام علیزاده مدیر حوزه علمیه محمد باقر خضری دشت بیاض هم گفت: در حال حاضر ۹۰طلبه در این حوزه مشغول به تحصیل هستند که ۲۵نفر دیگر هم پذیرفته شده اند.

وی اضافه کرد: این حوزه مقام های زیادی در سطح های مختلف بدست آورده است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.