این مطلب ۳۳ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه قاینات خبر داد:

راه‌اندازی ۷۲ کارگاه تولیدی در قاین با همکاری بانک مهر اقتصاد

فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان اینکه در سال گذشته با حمایت بانک مهر اقتصاد ۱۱ هزار و ۴۹۶ میلیارد ریال وام در بحث اقتصاد مقاومتی در این شهرستان پرداخت شده است، گفت: با پرداخت این میزان وام ۷۲ کارگاه تولیدی راه‌اندازی شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حمیدرضا برات‌زاده ظهر امروز در دیدار با رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد خراسان جنوبی ضمن قدردانی از زحمات بانک مهر اقتصاد اظهار داشت: در سال گذشته با حمایت بانک مهر اقتصاد مبلغ ۱۱ هزار و ۴۹۶ میلیارد ریال وام در بحث اقتصاد مقاومتی در این شهرستان پرداخت شده است.

وی ادامه داد: با پرداخت این میزان وام ۷۲ کارگاه تولیدی در این شهرستان راه‌اندازی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه قاینات با اشاره به خدمات مطلوب بانک مهر اقتصاد، افزود: این بانک با اقدامات ارزنده خود توانسته در راستای پاسداری و حمایت از انقلاب گام بردارد.

برات‌زاده در پایان خواستار حمایت و همکاری بیشتر بانک مهر اقتصاد برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان این شهرستان شد.

رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد خراسان جنوبی نیز در ادامه این دیدار اظهار داشت: باید تلاش شود تا فرهنگ قرض‌الحسنه با همکاری همه مردم و نهادها در جامعه ترویج یابد.

محمد غلامی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد یک‌هزار و ۲۶۷ فقره وام و تسهیلات توسط بانک مهر اقتصاد استان پرداخت شده است، تصریح کرد: مبلغ این تسهیلات و وام‌ها ۲۳۵ میلیارد ریال بوده است.

وی ادامه داد: از این حجم پرداخت تسهیلات به میزان ۵۵ میلیارد ریال به صورت قرض‌الحسنه به ۵۲۹ نفر از متقاضیان واجد شرایط اعطا شده است.

رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد خراسان جنوبی با اشاره به آمادگی بانک مهر اقتصاد استان در بحث همکاری برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: این بانک آمادگی دارد تا در بحث حمایت از تولید و اشتغال همچنان خدمت‌رسانی کند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.