این مطلب ۱۸ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپاه قاینات:

پیام هفته بسیج؛ همان پیام رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپاه قاینات گفت: پیام هفته بسیج همان پیامی است که بسیجیان ما در طول ۸سال دفاع مقدس وحضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل با عمل به تمام دنیا نشان دادند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ حمید رضا برات زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سپاه قاینات در مراسم افتتاحیه پایگاه صدیقه کبری روستای گریمنج خضری دشت بیاض با بیان اینکه تفکر بسیجی باعث شده است اسلام به جلو برود اظهارداشت: همین تفکر بسیجی وبه موقع موجب شده است تا دشمنان ایران در زمان جنگ سر به تعظیم در آورند .

وی با بیان اینکه پیام هفته بسیج همان پیامی است که بسیجیان ما در طول ۸سال دفاع مقدس وحضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل با عمل به تمام دنیا نشان دادند وثابت کردند، گفت:  ما حامی مستضعفان جهان وحامی انقلاب اسلامی هستیم .

برات زاده با بیان اینکه امروز بسیج چه بطور مستقیم وچه بطور غیر مستقیم توانسته است نقش مهمی را در اسلام وایران ایفا کند، گفت: این موفقیت بخاطر رضایت مندی وحمایتهای  مقام معظم رهبری از عملکرد این نها تا به الان بوده است. 

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی نظام را از هرگونه توطیه دشمن مصون نگه داشته است، عنوان کرد: بسیج نهادی مردمی واز بتن مردم است واین نهاد با استفاده از قطب نمای بصیرت وفرمایشات رهبری معظم انقلاب در جامعه گام های بزرگی را درراه اعتلای حکومت اسلامی برداشته است.

وی به نقش بسیج در خنثی کردن فتنه سال ۸۸ اشاره کرد وافزود: مردم با تفکر بسیجی مانع از شکل گیری فتنه بزرگ تر شدند .

 فرمانده حوزه شهید باهنر خضری دشت بیاض نیز در این افتتاحیه گفت: پایگاه صدیقه کبری در دو طبقه با زیر بنای۱۲۰متر مربع  در روبروی مسجد جامع قدیم ساخته شده است .

احمدی فر: افزود: پایگاه روستای گریمنج بالغ بر ۲۲میلیون تومان هزینه داشته که بیشتر کمک های مردمی نیز بوده است .

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.