این مطلب ۳۷ بار خوانده شده
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان قائنات:

ورشکستگان سیاسی در فتنه ۸۸ به دنبال التهاب آفرینی و نفوذ در محیط دانشگاه ها هستند

متاسفانه شاهد بازگشت برخی از این عناصر فتنه به عرصه های تصمیم گیری نظام بدون توجه به گناه نابخشودنی آن ها هستیم و دانشگاه یکی از فضاهایی است که این ورشکستگان سیاسی که حیات سیاسی خود را در ارتباط با فتنه از دست داده اند به دنبال التهاب آفرینی و نفوذ در محیط دانشگاه هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان قاینات بیانیه ای را به مناسبت سالروز نهم دی ماه صادر کرده است.

در متن این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

باید حواسمان را جمع کنیم، بفهمیم که: «من نام لم ینم عنه»؛ اگر ما اینجا خواب برویم، جبهه‌ی دشمن، پشت سنگر خودش معلوم نیست خواب رفته باشد؛ او بیدار است، علیه ما توطئه خواهد کرد. به نظر من، فتنه‌ی سال ۸۸ هم همین بود؛ برای ما یک زنگ بود، یک زنگ بیدار باش بود. امام خامنه ای ( مدظله العالی) ۱۳۸۹/۰۶/۲۵

 

با ظهور انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ و بر هم زدن تعادل قدرت های شرق وغرب، مستکبرین عالم تمام توان خود را صرف فروپاشی جمهوری اسلامی کردند؛ از جنگ و کودتا گرفته تا فتنه و تحریم و... اما نه تنها در هیچ عرصه ای موفقیتی کسب نکردند بلکه با حضور گسترده و همیشگی مردم در تمام برهه های انقلاب بازنده همیشگی این بازی مزدوران عالم بوده اند.

یکی از نقشه های شوم دشمنان نظام، ایجاد شکاف بین آحاد مردم همیشه در صحنه ایران بوده که با طراحی اتاق فکرهایشان در راس آن ها آمریکا و انگلیس- از فضای هیجانی بعد انتخابات استفاده کرده و آن را به یک التهاب و چالش برای کشور تبدیل کردند تا از این طریق به اهداف شوم خود که نشانه گرفتن اصل نظام بود برسند.

افرادی که در داخل کشور با بیانشان صریحا اسلام و شعارهای جمهوری اسلامی را نفی و با عملشان جمهوریت و قانون را زیر سوال بردند و خواصی که با سکوت شان و یا حتی همراهی شان با این جریان به کمک دشمنان نظام شتافتند و باعث شدند که حضور ۸۵ درصدی مردم در انتخابات که می توانست باعث تثبیت پایه های اقتدار نظام شود را عملا بر ضد نظام برنامه ریزی و زمینه ساز به طمع انداختن استکبار جهانی و تصویب تحریمهای متعدد علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم آورند.

اکنون که چند سالی از خاطرات تلخ فتنه ۸۸ می گذرد و نظام اسلامی حداکثر رافت را در برخورد با فتنه گران انجام داده، متاسفانه شاهد بازگشت برخی از این عناصر به عرصه های تصمیم گیری نظام بدون توجه به گناه نابخشودنی آن ها هستیم و دانشگاه یکی از فضاهایی است که این ورشکستگان سیاسی که حیات سیاسی خود را در ارتباط با فتنه از دست داده اند به دنبال التهاب آفرینی و نفوذ در محیط دانشگاه هستند.

ملت شریف ایران، اساتید دلسوز و دانشجویان مسلمان این مرز و بوم هرگز جنایات و خباثت‌های این فتنه‌گران در حق اسلام و انقلاب را فراموش نخواهند کرد. امروز کسانی که از این گونه اقدامات حمایت می‌نمودند چهره خود را در پوشش‌های دیگری پنهان نموده‌اند و مطمئنا در صورت پیدا نمودن فرصت مجدد لحظه‌ای از فتنه‌انگیزی دیگری علیه ملت ایران دریغ نخواهند کرد.

در پایان ما دانشجویان دانشگاههای شهرستان قائنات اعلام می‌داریم که ضمن تجدید بیعت خود با آرمانهای امام راحل(ره)، شهیدان و رهبری معظم انقلاب امام خامنه ای(مدظله العالی) در مقابل هر گونه انحراف و فتنه های پیش رو با تمام قوا ایستادگی نموده و در این مسیر حتی از بذل جان نیز دریغ نخواهیم کرد.

والعاقبه للمتقین

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.