این مطلب ۲۱۶ بار خوانده شده
قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان:

آنچه امروز برای مسئولین ما مهم می باشد تکیه به نیروی داخلی است

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آنچه امروز برای مسئولین ما مهم است تکیه به نیروی داخلی است، گفت: در حال حاضر مهمترین مشکل کشور اقتصادی و فرهنگی است نه صرفا برگزاری کنسرت که موجب تضعیف دین می شود.
نسخه مناسب چاپ

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان

انقلاب اسلامی باعث عزت مسلمین است

نقش انقلاب اسلامی در تاثیر گذاری ناب آن در جهان قابل رویت است.

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در مجمع عالی بسیج شهرستان خوسف اظهار داشت: هر چه داریم از نهضت حسینی است و نهضت امام خمینی(ره) ادامه راه کربلاست که با خون شهدا به ثمر رسیده است.

وی افزود: نقش انقلاب اسلامی در تاثیر گذاری ناب آن در جهان قابل رویت است.

وی عنوان داشت: مسئله حج مسئله کوچکی نیست چرا که علی رغم دشمنی های استکبار ما توانستیم خواسته های خود را در برابر قدرت های جهانی بر عربستان تحمیل و آنها را مجبور کنیم خواسته های ما را بپذیرند چنان که ۶۰ درصد از حجاجی که از حج برگشتند اظهار داشته اند نیرو های امنیتی عربستان برایشان حرمت و عظمت خاصی قائل بوده اند. 

وی گفت: آنچه در عراق، سوریه ، یمن، بحرین و افغانستان می گذرد نشان از نقش بی بدیل ایران در تحولات آن کشور هاست و شکست داعش هم تایید این نقش می باشند. 

وی تصریح کرد: ما در مقابل همه ظلم هایی که استکبار و ایادی اش بر مسلمین وارد می سازد مسئولیم.چه در نزدیک مرز هایمان در کشور های همسایه باشد یا دور تر از مرز های ما و در کشور میانمار باشد.

وی عنوان داشت : تمام جریانات وابسته به استکبار در مقابل انقلاب اسلامی متحد اند اما می دانند که این انقلاب لحظه ای دست از اهداف مهم خود بر نداشته و مسیر حق را پیموده و همان طور که در آیات قرآن آمده است پیروزی نهایی ار آن حق است و باطل نابود شدنی است.

وی با اشاره به تعاملات سیاسی ایران با کشور های غربی در سال های اخیر اظهار داشت هر زمان که ما به دشمن اعتماد کرده ایم شکست خورده ایم و این نشان دهنده خصومت استکبار است.

وی در پایان اظهار داشت: آنچه امروز برای مسئولین ما مهم است تکیه به نیروی داخلی است، تکیه به بسیجیان است،اعتقاد راسخ به دین مبین اسلام است، مشکل کشور مشکلات اقتصادی و فرهنگی است نه صرفا برگزاری کنسرت که موجب تضعیف دین می شود هم چنان که نماینده ولی فقیه فرمودند: برگزاری کنسرت در فضای دانشگاه امری غیر دینی است و نباید برگزار شود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.