این مطلب ۱۲۵ بار خوانده شده
به مناسبت هفته دفاع مقدس:

خانه عالم روستای چاهک موسویه به نمایندگی از ۵۰ پروژه در استان افتتاح شد

در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس خانه عالم روستای چاهک موسویه قاین به نمایندگی از ۵۰ پروژه محرومیت زدایی در خراسان جنوبی افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس بعد از نماز ظهر و عصر امروز  با حضور سردار حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی قرب کوثر سپاه و سایر مسئولین خانه عالم روستای چاهک موسویه قاین به نمایندگی از ۵۰ پروژه محرومیت زدایی در خراسان جنوبی افتتاح شد.

محمد زهرایی مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار بسیج  اظهارداشت: ۲۵ پروژه ای که اعتبار آن از سوی قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تامین شده شامل احداث و تکمیل مسجد، احداث و تکمیل خانه عالم، احداث سرویس بهداشتی عمومی و مساجد، تکمیل کتابخانه و احیاء و مرمت قنات هستند .

وی ادامه داد: در مجموع  پروژه ها با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته که سهم قرارگاه محرومیت زدایی ۵۰ میلیون و ۳۰۰ میلیون تومان بوده است.

زهرایی اضافه کرد: ۲۵ پروژه نیز از قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه تامین اعتبار شده اند شامل احیاء و مرمت قنات، احداث استخر ذخیره آب  و احداث حمام و سرویس بهداشتی است که با اعتبار کل یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان که سهم قرارگاه ۷۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده است.

وی بیان داشت: در مجموع این ۵۰ پروژه با اعتبار ۲ میلیار و ۵۰۰ میلیون  تومان انجام شده که سهم قرارگاه یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون  تومان است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.