این مطلب ۳۴۰ بار خوانده شده
فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی:

امروزه مسجد مرکز فکری تربیتی انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با بیان اینکه امروزه مسجد مرکز فکری تربیتی انقلاب اسلامی است،گفت: از روز اول زادگاه بسیج مسجد بوده است و در سراسر استان قرار گاه مسجد محوری را تشکیل داده ایم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی سردار علی قاسمی صبح امروز در جمع مسئولان کانون های فرهنگی هنری مساجد و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج استان اظهارداشت: استراتژی که امام خمینی(ره)تصویر و تبیین برای مساجد برای این است که مسجد کانون جوشان انقلاب اسلامی باشد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با نقش و جایگاه مسجد در قبل و بعد از انقلاب اسلامی عنوان کرد: امام خمینی(ره)فرمودند" مسجد سنگر است و باید این سنگرها را حفظ کرد" سنگر مکانی است برای ادامه حیات سیاسی، اقتصادی، دینی که دین و انقلاب را حفظ کند.

وی ادامه داد:در ابتدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس سنگر محلی برای جذب، تایید صلاحیت ومرکز اطمینان برای نهادهای انقلابی بود.

قاسمی با بیان اینکه امروزه نیز مسجد مرکز فکری تربیتی انقلاب اسلامی است،گفت: از روز اول زادگاه بسیج مسجد بوده است و در سراسر استان قرار گاه مسجد محوری را تشکیل داده ایم.

وی با اشاره به اینکه برای بهاء و اهمیت دادن مسجد این قرار گاه تشکیل شده است، افزود: بسیج و سپاه در مسجد با همدیگر هماهنگ هستند وهر کار بر روی زمین مانده در مسجد را با کمال رضایت بسیج انجام می دهند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) با بیان اینکه باید به بسیج بیشتر اعتماد کنیم، گفت: برای اهداف نظام و تربیت همه افراد باید با همه امور مسجد هماهنگ باشیم.

در این مراسم از تمثال شهید حجی که به همت یکی از اعضای کانون امام جعفرصادق(ع)به تصویر کشیده شده بود با حضور مسئولین حاضر در جلسه رونمایی شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.