این مطلب ۱۸۶ بار خوانده شده
مدیر کل فرهنگ ارشاد و اسلامی استان:

امروزه مساجد دژمحکمی در برابر جنگ فرهنگی دشمن هستند

مدیر کل فرهنگ ارشاد و اسلامی خراسان جنوبی گفت: امروزه اهمیت و ظرفیت مساجد خیلی بالا است ومساجد دژ محکمی در مقابل جنگ فرهنگی دشمن می باشند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی،احمد محبی در همایش گرامیداشت ۱۹ مهر و اختتامیه طرح آسمانی ها (اوقات فراغت) کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با حضور مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد، ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه های مقاومت اظهارداشت: امام جماعت مسجد، مدیر مسجد می باشد و مکانی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

مدیر کل فرهنگ ارشاد و اسلامی خراسان جنوبی گفت: امروزه اهمیت و ظرفیت مساجد خیلی بالا است ومساجد دژ محکمی در مقابل جنگ فرهنگی دشمن می باشند.

وی با بیان اینکه روحانیون پزشک معنوی جامعه هستند، عنوان کرد: هرجا روحانیون حضور دارند آسیب های کمتری درجامعه دیده می شودو باید تلاش کنیم تا مسجد تراز اسلامی داشته باشیم.

محبی گفت: با یک بررسی که در استان صورت گرفته کانون های فرهنگی هنری مساجد و پایگاه های بسیج ۱۵۰ هزار نفربه آن در ارتباط هستند که این یک ظرفیت عظیم و بی بدیل در استان است.

وی با بیان اینکه ۵۸۳ کانون فرهنگی فنری در مساجد استان فعال هستند، گفت: کانونهای روستایی فعالیت های خوبی در راستای اقتصاد مقاومتی انجام داده اند که با ایجاد نمایشگاه تولیدات صنایع دستی آنها بدون واسطه افراد بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند.

محبی عننوان کرد: با شبکه عظیم کانون های فرهنگی هنری مساجد حاضر هستیم کلیه کلاس های اوقات و فراغت استان را بر عهده بگیریم.

وی با بیان اینکه خط قرمز ما عدم وابسته بودن به فعالیت های سیاسی و باند بازی است ، افزود: خط قرمز ما ولایت فقیه است وملاک و معیار ما اطاعت از ولایت فقیه می باشد.

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.