این مطلب ۳۷۶ بار خوانده شده
مسئول فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:

اردوی فرهنگی تفریحی یک روزه ویژه کارکنان و خانواده های آنها برگزارشد

مسئول فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: اردوی فرهنگی تفریحی یک روزه کارکنان و خانواده های آنها در یادگاران امام خمینی(ره) بهلگرد برگزارشد.
نسخه مناسب چاپ

مهدی طیبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی اظهارداشت: اردوی فرهنگی تفریحی یک روزه کارکنان و خانواده های آنها به اردوگاه یادگاران امام خمینی(ره)بهلگرد برگزارشد.

مسئول فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه در این اردوتعداد ۱۳۰نفر از کارکنان و خانواده های آنها شرکت داشتند، عنوان کرد: در ابتدای این اردو فلاحی فرمانده ناحیه سخنانی پیرامون سبک زندگی اسلامی براساس منویات امام خامنه ای(حفظه الله)بیان داشت.

وی گارگاه افزایش مهارت آموزی با موضوع تربیت فرزند رااز دیگر برنامه های این اردو عنوان کرد و گفت: این کارگاه با حضور استاد اسدی از اساتید روانشناسی دانشگاه بیرجند برگزارشد.

طیبی ادامه داد: کارگاه آموزش مقابله با آتش سوزی در منزل با حضور کارکنان و خانواده های آنها از جمله برنامه های این اردوی یک روزه بود.

وی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی در بین فرزندان کارکنان باتوجه به تناسب سنی افراد واهداء جوایز از دیگر برنامه های این اردوی فرهنگی تفریحی بود.

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.