این مطلب ۱۴۳ بار خوانده شده
مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی:

سپاه مرآوده ایی با دنیا نداشته و ندارد / امنیت امروز حاصل تلاش نیروهای نظامی و سپاه در کشوراست

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با بیان اینکه امنیت امروز حاصل تلاش نیروهای نظامی و سپاه در کشوراست،گفت: امریکا می خواهد مشکلات را به موجودیت سپاه در کشور نسبت دهد ومردم را در برابرآن قرار دهد.
نسخه مناسب چاپ

محمد نوفرستی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با اشاره به اظهارات ترامپ رئیس جمهوری امریکا بر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: با توجه به اظهارات ترامپ چند نکته را می توان اشاره کرد که سخنان وی  به شیوه شخصی است یا خیر برگرفته از سیاست های امریکا است که به نظر می رسد ترکیبی از این دو است که امریکا آن را دنبال می کند.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با تاکید براینکه سخنان ترامپ برای چیدن برجام دواست، افزود: آنها برای برجام دومقدمه سازی می کنند که بر ایران فشار بیاورند.

وی ادامه داد: با وضعیتی که امروز امریکا دارد تهدیدات او جدی گرفته نمی شود ولی در داخل گروهی می گویند که ترامپ دیوانه است و تا برجام دو را بهانه کنند.

نوفرستی یادآورشد: اگردیروز بحث هسته ایی در داخل ایران بود امروز دیگر مسئله هسته ایی در داخل ایران وجود ندارد برای همین امریکایی ها موضوع سپاه را مطرح می کنند تا بر اساس مشکلاتی که در کشور وجود دارد سپاه را در برابر مردم قرار دهند.

وی عنوان کرد: تاکنون موضع دولت از سپاه خوب بوده است و مردم نیز عملکرد سپاه را در جامعه می بینند.

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) گفت: موضوع سپاه را امریکایی ها به میان آوردند تا مشکلات مردم که در جامعه جدی نگرفته شده است بخصوص مشکلات اقتصاد مقاومتی مقدمه سازی برجام دیگری کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در صدد است تا این اختلاف درجامعه  ایجاد کند افزود: سپاه باید اقدامی انجام دهد که مسئولین با اعلام موضع وحدتی را بوجود بیاورند.

نوفرستی تاکید کرد: سخنان مسئولین در حمایت از سپاه موجب نمایش وحدت است و آنچه که دشمن هدف گذاری می کند این است که این وحدت را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه امنیت امروز حاصل تلاش نیروهای نظامی و سپاه در کشوراست، گفت:ما هزینه هایی که برای نظامی گری می دهیم خیلی کم و قابل مقایسه با برخی کشور ها نیست کشور عربستان ۱۲برابرما هزینه نظامی گری هزینه می کند.

نوفرستی با اشاره به اینکه بیشتر هزینه نظامی گری ما در راستای اقتصاد مقاومتی است، عنوان کرد: سپاه مرآوده ایی با دنیا نداشته و ندارد ما دانش موشکی را از بیرون نیاورده اییم مال خود سپاه است.

مسئول سیاسی سپاه خراسان جنوبی متذکرشد: امریکا می خواهد مشکلات را به موجودیت سپاه در کشور نسبت دهد ومردم را در برابرآن قرار دهد.

 

وی با اشاره به حمله داعش به بهارستان در سال جاری گفت: این حمله ناشی از حضور داعش با حمایت امریکا اتفاق افتاد که مردم این را فهمیدند.

 

نوفرستی با اشاره به حضور مستاشاری ارتش بخصوص سپاه در کشورهای عراق و سوریه عنوان کرد: اگر سپاه در کشورهای عراق و سوریه حضور پیدانمی کرد که این حضورهم به درخواست خود این دو کشور بوده است امروزه باید با داعش در مرزهای خراسان جنوبی، کردستان درگیر بودیم.

وی تاکید کرد: دشمن بخصوص آمریکا جمهوری اسلامی ایران را مانع بزرگی جلوی خود می بینند .

مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) گفت: نگاه مقاومت را سپاه به  این کشورها نشان داد واین دشمن را عصبانی کرده است.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.