این مطلب ۱۰۹ بار خوانده شده
جانشین فرماندهی سپاه انصارالرضا(علیه السلام):

برخی ساده لوحان غرب زده دشمن را نشناختند و جیره خور آمریکایی ها هستند

جانشین فرماندهی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) گفت: برخی ساده لوحان وسیاسیون غرب دشمن را نشناختند و جیره خور آمریکایی ها هستند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی صفرعلی اسماعیلی پیش از خطبه های نماز جمعه بیرجند در جمع نماز گزاران با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی اظهارداشت: امام خمینی(ره) شهید فهمیده را به عنوان رهبر کوچک یاد کردند.

اسماعیلی با بیان اینکه بعد از واقعه عاشورا، جنگ هشت سال دفاع مقدس کمتر شاهد چنین حوادثی بوده ایم، گفت: شهید فهمیده برای دانش آموزان افتخار بزرگی است و ما در هشت سال جنگ تحمیلی ۳۶ هزار شهید دانش آموز را تقدیم انقلاب و اسلام کرده ایم.

وی ادامه داد: خراسان جنوبی در هشت سال دفاع مقدس ۳۴۰ شهید دانش اموز را تقدیم انقلاب کرده است.

جانشین فرماندهی سپاه انصارالرضا (علیه السلام)خراسان جنوبی با اشاره به تبعید امام خمینی(ره) افزود: ۱۰۰سال است آمریکا به عنوان کشور استکباری در کشورهای دنیا دست اندازی می کند و تاریخ تاریکی در این صدساله دارند.

وی با اشاره به اینکه نباید در مقابل دشمن غافلگیر شویم، افزود: مردم ما در طی ۴۰ سال از انقلاب اسلامی به خوبی دشمن را شناخته اند.

وی با بیان اینکه اروپایی ها می گویند که برجام را حفظ می کنیم تاکید کرد: آنها می گویند ما در بحث موشکی و نفوذ مذاکره خواهیم کرد امروز اروپایی ها بدون آمریکا هیچ هستند و به دنبال تحت فشار قراردادن جمهوری اسلامی و برجام دیگر هستند.

اسماعیلی یادآورشد: آمریکایی ها و استکبار جهانی هفت ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تمام دارایی های ایران را بلوکه کردند.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه سیاسیون غرب زده به دنبال منافع دشمن هستند، گفت: این سیاسیون یک ذره هم تعلق خاطر به کشور ندارند.

وی با بیان اینکه ما در سال ۵۸ که دشمن ما را تحریم کرد آیا موشک و صنعت هسته ایی داشتیم،خیر؟ عنوان کرد: در ابتدای جنگ، انقلاب به دنبال طرح ریزی پایه های انقلاب بود ولی امروز نفوذ معنوی انقلاب علاوه بر کشورهای منطقه، به اروپا و آمریکا هم رسیده است.

جانشین فرمانده سپاه خراسان جنوبی با تاکید براینکه برخی ساده لوحان غرب زده دشمن را نشناختند و جیره خور آمریکایی ها هستند، ادامه داد: آمریکایی ها و اروپایی ها سرنوشت آنها به دست صهیونیست ها است و امروز چیزی به نام مسیحیت صهیونیستی در اروپا و امریکا شکل گرفته است.

اسماعیلی تاکید کرد: سیاسیون نباید گول روزی را بخورند که دیگر آمریکا در بحث برجام نیست زیرا اروپایی ها بدون امریکا هیچ اراده ایی از خود ندارند.

وی تنها راه نجات ملت ایران را توجه به منویات رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: باید به مشکلات داخلی توسط مسئولان توجه شود.

حانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به نفوذ دشمن گفت: آمریکا و غرب «عراق، سوریه، یمن و افغانستان» را اشغال کرده اند و بدانند مردم هیچ روی خوشی به آنها نشان نخواهند داد و هیچ ملت آزاده ایی انها را به عنوان دوست حساب نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه ما نه میلیاردها پول برای از بین بردن ملت ها خرج کردیم بلکه در کنار ملت ها بوده اییم، افزود: خون جوانان ما در کنار ملت عراق و سوریه ریخته شد و از نقشه های دشمن در منطقه جلوگیری کردند.

وی با تاکید بر اینکه حرف من به سیاسیونی است که نان جمهوری اسلامی ایران را می خورند، گفت: این افراد برعیله انقلاب اسلامی سخن میگویند و ملت ما باشناختی که از دشمن دارد باهوشیاری اجازه نفوذ نخواهد داد.

اسماعیلی با تاکید براینکه دوران افول آمریکا شروع شده است،عنوان کرد: باید سیاسیون ما نیز قدرت ملت ایران را بفهمند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.