این مطلب ۱۶۹ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خبر داد

تشکیل قرار گاه مسجد محوری به فرماندهی نماینده ولی فقیه در استان

مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی از تشکیل قرار گاه مسجد محوری به فرماندهی آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان خبر داد و گفت: صد مسجد در سراسر استان در سه سطح الگویی یک، دو و سه مشخص وفعالیت می کنند.
نسخه مناسب چاپ

رضا زارعی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با گرامی داشت سیزدهم آبان ماه روز مبارزه با استکبار جهانی اظهارداشت: استکبار جهانی بخصوص آمریکا دشمن دیرینه انقلاب اسلامی هستند و همیشه در صدد توطئه بر علیه انقلاب بوده اند.

مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی با اشاره به عملکرد این سازمان گفت: بسیج مساجد و محلات در سال جاری در حوزه مسجد وحوری فعالیت های خوبی در حال انجام است که در این راستا ۱۰۰مسجد در سراسر استان در سه سطح الگویی یک، دو و سه مشخص شده است.

وی عنوان کرد: در هر شهرستان یک الگو مشخص و با ماموریت های متنوع بصیرتی، فرهنگی،خدمت رسانی، رزمی، ورزشی، ارتباط بین جوانان و نوجوانان و پیشکسوتان ، تعامل با آرمانهای مساجد می باشد.

زارعی ادامه داد:  تشکیل قرار گاه مسجد محوری به فرماندهی آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان شکل گرفته است.

وی افزود: انجام گروه های جهادی و حرکت به سمت اعطلای بسیج در پیگیری و سازماندهی ، آموزشی، خدمت رسانی واقتصاد مقاومتی از دیگر اهداف و ماموریت بسیج مساجد و محلات می باشد.

مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه استان گفت: برنامه هایی به مناسبت هفته بسیج در نواحی و رده های مقاومت بسیج به هدف حرکت به سمت مسجد محوری در حال انجام است.

وی تاکید کرد: استفاده از توان وظرفیت اقشار مختلف بسیج و نشر دهی به دیگر اقشار در مساجد وحرکت به سمت مسجد طراز اول انقلاب از دیگر اهداف بسیج مساجد و محلات در مساجد محله محوراست.

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.