این مطلب ۱۰۳ بار خوانده شده
فرمانده تیپ پیاده سپاه انصارالرضا(علیه السلام ):

خنثی کردن نقشه های دشمن یا وحدت مسلمانان شیعه و سنی / توزیع ۲۰۰ بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان دهستان آبگرم

فرمانده تیپ پیاده سپاه انصارالرضا(علیه السلام )خراسان جنوبی گفت: وحدتی که بین شیعه و سنی وجود دارد نقشه های دشمن را خنثی می کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی رجب زاده جمع مردم دهستان آبگرم  شهرستان درمیان اظهارداشت: حضور قرارگاه ثامن الائمه ۲ بنا به تدبیر مقام معظم رهبری برای سه ماموریت حفظ امنیت، محرومیت زدایی ، ایجاد اشتغال و زندگی آبرومندانه این منطقه است .

فرمانده قرار گاه ثامن ائمه عنوان کرد: با عنایت خداوند متعال و حضور ، همراهی و همکاری شما مردم ولایت مدار اهداف ما در منطقه محقق می شود که در آینده در قالب دسته رزمی ادامه خواهد داشت.

فرمانده تیپ پیاده سپاه انصارالرضا(علیه السلام )خراسان جنوبی  با بیان اینکه امروز دشمنان در پی ضربه زدن به اسلام و تفرقه افکنی بین شیعه و سنی هستند افزود: هدف اصلی آنان اسلام و ایران عزیز است.

وی متذکر شد: امروزه امنیت کشور حفظ نمی شود مگر با حضور و انسجام شما در این منطقه و وحدتی که بین شیعه و سنی وجود دارد که نقشه های دشمن را خنثی می کند.

رجب زاده گفت: امروزه یکی دیگر از ماموریت های اصلی ما و با حضور شما مردم عزیز، محرویت زدایی و مردم یاری است که اثر مستقیم بر امنیت دارد و با همکاری شما و سایر دستگاه ها در زمینه زیرساخت ها و ایجاد اشتغال و زندگی آبرومندانه محقق می شود.

وی ادامه داد: برنامه هایی در زمینه ساخت خانه عالم، حمام، توسعه کشاورزی و احداث مسکن داریم که به همت شما مردم سخت کوش انجام خواهد شد. در حوزه سلامت و فرهنگی هم کارهایی انجام شد که در دست اقدام است.

گفتنی است، در پایان مراسم تعداد ۲۰۰ بسته حمایتی معیشتی بین نیازمندان دهستان آبگرم بخش گزیک ازهدایای متبرکه آستان قدس رضوی و قرارگاه ثامن الائمه ۲توزیع شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.