این مطلب ۱۴۲ بار خوانده شده
سخن گوی تیم ارزیاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی به روستای شیخ صله کرمانشاه :

تخریب ۶۰درصد خانه ها / استقرار پزشک و داروخانه در روستای شیخ صله

سخن گوی تیم ارزیاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بار بررسی های صورت گرفته ۶۰درصد خانه های روستای شیخ صله کرمانشاه تخریب شده است، گفت: هم اکنون پزشک و داروخانه در این روستا برای خدمت رسانی به مردم مستقر شده است.
نسخه مناسب چاپ

هاشم هیهات در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی اظهارداشت: بعد اززلزله استان کرمانشاه یک تیم ارزیاب از سپاه خراسان جنوبی به روستای شیخ صله از توابع شهرستان باباجانی استان کرمانشان اعزام شد.

وی با بیان اینکه روستای شیخ صله دارای ۴۴۰خانواد و ۱۸۰۰نفر جمعیت دارد افزود: این روستا هم مرز با کشور عراق است و در هشت سال دفاع مقدس ۶مرتبه مورد حمله شیمیایی دشمن بعث قرار گرفته است.

سخن گوی تیم ارزیاب سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: این روستا کوهستانی و دارای یک بازارچه مرزی است وبیشترین شغل اهالی این روستا دامپروری و کارگری است.

وی یادآورشد: بنا بر بررسی های انجام شده توسط تیم ارزیاب هیچ فوتی در این روستا در زمان زلزله رخ نداده و فقط چند نفر از اهالی این روستا مصدوم شده اند.

هیهات با بیان اینکه طبق آمار ۶۰درصد خانه های این روستا تخریب شده بود، افزود: مابقی خانه ها نیاز به بازسازی دارد.

وی با بیان اینکه  آب ، بهداشت و دفن زباله های از مشکلات این روستا می باشد، گفت: کمبود سرویس بهداشتی، حمام، وارسال مواد غذایی به مرور زمان از اقدامات ضروری این روستا است.

 

سخن گوی تیم ارزیاب اعزامی از سپاه خراسان جنوبی به روستای شیخ صله کرمانشاه عنوان کرد: این روستا دارای دو مسجد و یک خانه بهداشت بود که خوشبختانه به آنها آسیبی در زمان زلزله نرسیده بود.

وی  مهمترین هدف اعزام این تیم ارزیاب میزان خسارزت به منازل، بهداشت و درمان عنوان کرد و ادامه داد: هم اکنون پزشک و داروخانه  در این روستا مستقر شده است.

 

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.