این مطلب ۱۵۱ بار خوانده شده
مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی خبر داد

اعزام بیش از ۴۰۰۰هزار نفر از زائرین محروم بالای ۴۰سال سراسر استان به مشهد مقدس

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: از سال گذشته تا کنون بیش از ۴هزار نفر از افراد محروم بالای ۴۰سال از سراسر استان به مشهد مقدس برای زیارت قبر مطهر امام رضا(علیه السلام) اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

حاجی علی جلالی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: برای اولین بار و از سال گذشته برابر سهمیه ایی که از طریق مرکز به استانها داده میشود افرادی که تا کنون برای زیارت امام هشتم علی ابن موسی الرضا(علیه السلام)مشرف نشده اند برای زیارت این امام به مشهد مقدس اعزام می شودند.

وی با بیان اینکه این افراد باید از بالای ۴۰سال داشته واز محرومین جامعه باشند، گفت: در خراسان جنوبی کمتر افرادی هستند که تا کنون بالای ۴۰سال داشته باشند و به مشهد مقدس برای زیارت امام هشتم مشرف نشده باشند ولی هنوز هستند افرادی که قبر مطهر امام رضا(علیه السلام) را زیارت نکرده اند.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: با همکاری سپاه و آستان قدس رضوی این افراد به مدت سه روز به مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه  استکان این زائرین برعهده سپاه و تغذیه آنها برعهده آستان قدس رضوی می باشد،افزود: یک روز نیز این زائرین میهمان حرم مطهر رضوی می باشند.

جلالی با اشاره به اینکه در هر اعزام بین ۳تا ۴دستگاه اتوبوس اعزام داریم عنوان کرد: در سال گذشته حدود ۲هزار و ۵۰۰نفر از زائرین بار اولی به مشهد مقدس بالای ۴۰سال از افراد محروم جامعه اعزام شدند .

وی افزود: در سال جاری نیز این اعزام ها ادامه دارد و تا کنون حدود یک هزارو ۷۰۰نفر به مشهد مقدس اعزام شدند.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) استان گفت: از این زائرین فقط هزینه اتوبوس رفت و برگشت  که مبلغ ۴۰تا ۵۰هزار تومان می باشد اخذ می گردد.

 

 

 

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.