این مطلب ۱۴۵ بار خوانده شده
همراه با پیشکسوتان عرصه جهاد با جنگ نرم:

بخشی: فتنه ۸۸ زمینه ساز فریب مردم به صورت خواسته و یا ناخواسته بود

پیشکسوت سپاه و بسیج با بیان اینکه فتنه ۸۸ زمینه ساز فریب مردم به صورت خواسته و یا ناخواسته بود،گفت: اگر ما با ولایت همراه باشیم و به هنگام و به موقع در مقابل دشمن ایستادگی کنیم هیچ گاه دشمن نمی تواند نفوذ داشته باشد .
نسخه مناسب چاپ

محمود رضا بخشی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی به گرامی داشت نهم دی ماه اظهارداشت: وحدت، بصیرت، وقت شناسی و آگاهی ملت مهمترین مولفه نهم دی ماه ۸۸است که توانست آن را به جامعه و جهان مخابره کند.

فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه نهبندان با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد خودی زمینه ساز نفوذ دشمن در کشور می شوند، گفت: این افراد آگاهانه در دام دشمن گرفتار می شوند.

 

وی ادامه داد: گروهی در کشور با دنیا پرستی، مادی گرایی و ندانم کاری به سمت دشمن رفته اند و این برای کشور مخرب است .

بخشی با اشاره به جریانهای نفوذ درکشور عنوان کرد: جریانهای نفوذی از ابتدای انقلاب وجود داشته اند و به وسیله تهدید، جنگ های سخت، نرم و اجتماعی و فرهنگی در همه زمانها از دشمنی با انقلاب دست بر نداشته اند.

 

امروزتاکتیک ها دشمن بر علیه انقلاب بالا و زیرکانه تر شده است

این پیشکسوت بسیجی با تاکید بر اینکه  امروزه تاکتیک ها و شیوه های دشمن بر علیه انقلاب بالا و زیرکانه تر شده  است، گفت: فضای مجازی که امروزه در دست همگان قرار دارد همان اندازه که خوب است به همان اندازه مخرب می باشد.

 

وی متذکرشد: امروزه نفوذ دشمن هم در فضای مجازی می باشد و هم در فضای حقیقی وما می بینیم که متاسفانه دشمن در برخی از دستگاه های ما نفوذ پیدا کرده است.

فتنه ۸۸ زمینه ساز فریب مردم به صورت خواسته و یا ناخواسته بود

بخشی با اشاره به فتنه سال ۸۸ افزود: در فتنه ۸۸ برخی از مردم به صورت خواسته و یا ناخواسته فریب دشمن را خوردند ولی برخی عمدا با دشمن همراه شدند تا جایی که پرچم های امام حسین(علیه السلام) را آتش زدند برخی از افراد کتک خوردند و به مقدسات توهین کردند و اموال مردم و بیت المال را آتش زدند.

این پیشکسوت سپاه و بسیج گفت: با توطئه های دشمن در فتنه ۸۸ برخی از مردم متوجه شدند که دشمن به مقابله با دین خدا برخواسته است و از راهی که رفتند برگشتند.

وی ادامه داد: مردم در نه دی ماه با اطاعت از ولایت به میدان آمدند و در مقابل فتنه و فتنه گران ایستادند.

بخشی تاکید کرد: اگر ما با ولایت همراه باشیم و به هنگام و به موقع در مقابل دشمن ایستادگی کنیم هیچ گاه دشمن نمی تواند نفوذ داشته باشد .

 

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.