این مطلب ۸۸ بار خوانده شده
مسئول قرار گاه پیشرفت و آبادانی دهستان منتظریه طبس:

خدمت رسانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در ۱۲روستای طبس

مسئول قرار گاه پیشرفت و آبادانی دهستان منتظریه طبس با بیان اینکه این قرار گاه در ۱۲ روستا با جمعیتی بالغ بر ۵هزار نفرخدمت رسانی می کند، گفت: بیشترین فعالیت این قرار گاه در عرصه بهداشت و درمان بوده است.
نسخه مناسب چاپ

مجید کاظمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: دهستان منتظریه طبس به عنوان دهستان پیشرفت و آبادانی در شهرستان طبس فعالیت می کند .

مسئول قرار گاه پیشرفت و آبادانی دهستان منتظریه طبس گفت: این دهستان دارای ۱۲ روستا با جمعیتی ۵ هزار نفرمی باشد و بیشترین فعالیت این قرار گاه  در عرصه بهداشت و درمان بوده است.

وی با اشاره به حضور تیم دندانپزشکی ۳۰نفره در این دهستان عنوان کرد: ۷۰۰نفر از اعضای این تیم پزشکی به صورت رایگان در بخش های ترمیم، جرم گیری، عصب کشی، وکشیدن دندان به صورت رایگان ویزیت شدند.

کاظمی ادامه داد: خدمات ریالی انجام شده در بخش دندانپزشکی ، بهداشتی و فرهنگی این گروه ۳۰۰میلیون تومتن بوده است که از این مبلغ ۲۴۲میلیون در بخش خدمات دندان پزشکی و ما بقی در بخش فرهنگی و بهداشت هزینه شده است.

وی از برگزاری یک اردوی جهادی متخصص اطفال به مناطق روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: این تیم های پزشکی در خانه های بهداشت برای خدمت رسانی مستقربوده اند.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.