این مطلب ۱۷۶ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

کوچکترین غفلت سرنوشت شما را به دست ترامپ ها می دهد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: سرنوشت شما و فرزندانتان در دست بصیرت شما است و کوچکترین غفلت سرنوشت را به دست ترامپ ها می دهد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان صبح امروز در جمع فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج ادارات استان ضمن تبریک میلاد امام حسن عسکری(ع) اظهارداشت: پیشاپیش بزرگداشت روز ۹ دی ماه به همه مردم بصیرت مدار ایران اسلامی تهنیت باد.

وی اظهارداشت: در زندگی فیزیکی که خداوند متعال همه آنچه که لازم بوده و حکمت پروردگار اقتضا می کرده به همه موجودات از جمله انسان داده است.

عبادی اضافه کرد: یکی از نیازهای موجودات چشم سر است که راه و چاه را می بینند و تشخیص می دهند این موجب می شود سالم گذر کنند، منحرف نشوند، سقوط نکنند و بدن فیزیکی ما را حفظ می کنند.

وی با بیان اینکه انسان مبدا، مقصد، راه، بیراهه و علائمی دارد که مشخص می شود راه انسانی یا حیوانی است خاطرنشان کرد:  راه انسان را با چشم دیگری باید دید که آن بصیرت است.

[کوچکترین غفلت سرنوشت شما را به دست ترامپ ها می دهد]

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه بصیرت خیلی مسئله مهمی است و همه ارزش های ما در گرو داشتن بصیرت است گفت: ما هم که در زمانی واقع شدیم که با زمانهای دیگر فرق می کند این همه پیامبران و ائمه علیهم السلام آمدند و به زمانی هشدار دادند که زمان آخرت الزمانی است.

 وی اظهارداشت: پیش از ظهور مهدی موعود(عج) بسیار شرایط سخت است و دین نگاه داشتن از آتش در دست نگاه داشتن مشکل تر است . اینکه ممکن است انسانها صبح دیندار و شب بی دین باشند.

عبادی با بیان اینکه ما متعلق به آخر الزمان هستیم که برای دینداری در این دوره نمره بالایی هم دادند خاطرنشان کرد: اگر انسانها در زمان قبل از ظهور بتوانند دینشان را حفظ کنند بهتر از کسانی اند که بعد از ظهور مهدی دیندارند و این را بصیرت تعیین می کند.

وی با بیان اینکه دنیا دهکده شده نه بلکه  دنیا یک کف دست است افزود: ما از نظر ظاهر این کره زمین وسیع، پرچم ها، مسلک ها، احزاب، قبیله ها، رنگ ها و زبان های مختلف داریم تا به مسائل شخصی و خانوادگی می رسد که به ظاهر بسیار متعددند اما مثل کف دستی هستند.

[کوچکترین غفلت سرنوشت شما را به دست ترامپ ها می دهد]

نماینده ولی فقیه در استان اظهارداشت: تعدد و تکثر با هر اسم و شیوه ای وقتی روی جدول حساب شده قرار دهید می بینید همه اینها در دو نقطه خدا و هوا خلاصه می شوند.

وی ادامه داد: همین در اصطلاحات گوناگون راه دین و راه بی دینی، راه استکبار و راه عدالت است ما باید با بصیرت درک کنیم که فقط و فقط دو میدان بازی است نه بیشتر و اسم ها و الفاظ را یدک می کشند.

عبادی با بیان اینکه دنیای امروز تکثر بردار نیست و خواه و ناخواه به یکی خواهد انجامید عنوان داشت: اینکه در آخر الزمانی انسان حالات لحظه ای دارد شب دیندار و صبح بی دین باشد به معنی اینکه کفر بورزد نیست بلکه به میدان بازی برمی گردد.

وی با بیان اینکه دیانت انسانها را میدان بازی تعیین می کند تصریح کرد: شاید انسانی نماز خوان هم باشد اما در اداره، مغازه ، خانه یا هر محیط دیگر در جبهه کفر حرکت کند. هر انسان باید بفهمد عمل، اخلاق، محیط اداری و شرایط خانوادگی اش به نفع کدام میدان تمام می شود. آیا این نوع تفکر الهی است یا هوایی؟

  [کوچکترین غفلت سرنوشت شما را به دست ترامپ ها می دهد]

نماینده ولی فقیه در استان به حرکت اربعین حسینی در صحنه بین المللی اشاره و خاطرنشان کرد: آنهایی که شرکت می کنند تنها به اسم شیعه نیستند از اقشار، کشورها و مذاهب مختلف هستند.

وی ادامه داد: در اربعین بیش از ۲۰ میلیون پیاده روی می کنند یعنی چه؟ موضع عدالت طلبی و مهدی آخر الزمانی است گرچه به ظاهر همه مسلمان نیستند اما در هدف یکی هستند.

امام جمعه بیرجند اظهارداشت: شیعه انگلیسی هم داریم و سنی آمریکایی هم داریم که به ظاهر مسلمان است اما در جبهه استکبار است.

[کوچکترین غفلت سرنوشت شما را به دست ترامپ ها می دهد]

وی با بیان اینکه حفظ بنای خانواده دیانت است گفت: دیانت که تنها به نماز خواندن و انجام واجبات نیست پس زن و شوهری که طلاق را برمی گزینند و به عاقبت فرزندان خود نمی اندیشند اخلاق ، رفتار، فداکاری و غم خواری کجاست؟

عبادی بیان داشت: بصیرت آن است که حتی در یک جمله حرف ، کوچکترین عمل، اشاره و قیافه ای که می گیرید تشخیص دهید به نفع  کدام جبهه است چه رسد به سوء استفاده ها و زد و بندهایی که کاملا به نفع استکبار است.

وی با بیان اینکه امروز در موقعیت حساسی هستیم  تصریح کرد: آمریکا که نمی تواند بر اقتصاد ما مدیریت کند. بر اساس تفکر سرمایه داری غرب که همه فکرش این است که انسان حیوان اقتصادی است وعقل، دین و انصاف معنی نمی دهد. عملا موضعی می گیریم که موضع غربی است.

[کوچکترین غفلت سرنوشت شما را به دست ترامپ ها می دهد]

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه تفکر، فداکاری، عمل و بصیرت اسلامی فردا را رقم می زند ادامه داد: بصیرت یعنی به تمام معنی محیط را درک کردن، حساس بودن و جدا شدن از احزاب و دیدگاه های سیاسی که فقط از سلیقه خودشان صحبت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: احزاب و گروه های سیاسی از بس دنبال مال و منال، انسان پرستی، نفس پرستی، احزاب و جناح خود هستند بصیرت ندارند. کسی است که چشم دارد اما نمی بیند.

عبادی متذکر شد: شما مسئولید در قبال خود و دیگران و سرنوشت شما و فرزندانتان در دست بصیرت شما است کوچکترین غفلت سرنوشت را به دست ترامپ ها می دهد.

 

دسته بندی اقشار: 
دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.