این مطلب ۱۳۶ بار خوانده شده
همراه با پیشکسوتان عرصه جهاد با جنگ نرم / ۷

حماسه نهم دی ماه تجلي وحدت ملي حول محور ولايت بود

رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: نهم دي، يك حماسه بي‌نظير تاريخي و تجلي وحدت ملي حول محور ولايت فقيه به رهبری امام خامنه‌اي (حفظه الله)بود.
نسخه مناسب چاپ

عباس بابایی رزمنده هشت سال دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با گرامی داشت نهم دی ماه روز بصیرت اظهارداشت: امام خامنه ایی (حفظه الله) " در فتنه‌ی ۸۸، دو روز بعد از حوادث عاشورا، قضیه‌ی عظیم نهم دی به راه افتاد. همان وقت بعضی از ناظران خارجی که از نزدیک دیده بودند، در مطبوعات غربی نوشتند و ما دیدیم، که گفته بودند آنچه در نهم دی در ایران پیش آمد، جز در تشییع جنازه‌ی امام، چنین اجتماعی، چنین شوری دیده نشده بود. این را مردم کردند. حضور مردم اینجوری است."

وی با بیان اینکه حماسه بزرگ و تاريخي نهم دی ماه نمايش قدرت فكري ملت ايران و قدرت نظام جمهوري اسلامي است،گفت:  ۹ دي، يك حماسه بي‌نظير تاريخي و تجلي «وحدت ملي» حول محور «ولايت فقيه» به رهبری امام خامنه‌اي (حفظه الله)بود.

وی با بیان اینکه اگر بخواهيم عظمت حماسه ۹ دي را فهم و درك کنیم  بايد ابتدا به ريشه‌يابي فتنه ۸۸ بپردازيم، افزود: ماهيت و ابعادفتنه ۸۸بسیار بزرگ و پيچيده است که باكشف ماهيت فتنه و اهداف براندازانه آن، خيانت جريان فتنه و سران آن برای نظام اسلامی و مردم آشکار تر می شود.

 

بابایی با تاکید براینکه  طراح فتنه ۸۸بیگانگان بودند، افزود:فتنه ۸۸ يك فتنه امريكايي ـ صهيونيستي بود ولی برخی فکر می کردند که حوادث سال ۸۸ در مقطع انتخابات و پس از آن، نزاع بين دو رقيب بود .

 این رزمنده دفاع مقدس گفت: امام خامنه ایی (حفظه الله)می فرمایند" یکی از خصوصیاتی که در حادثه‌ی ۹ دی هست، که باز آن را کاملاً به حوادث انقلاب نزدیک میکند، مسئله‌ی عاشوراست. یعنی در حوادث اول انقلاب هم محرّم پیش آمد و امام آن نکته‌ی عظیمِ عجیبِ تاریخی را بیان کردند: «ماهی که خون بر شمشیر پیروز است».

 

وی با تاکید براینکه مردم در حماسه ۹ دی سال ۸۸ به دنبال پرچم ولایت فقیه حرکت و نشان دادند که تا پای جان برای محقق شدن اهداف اسلامی ایستادگی می کنند، گفت: در واقع در نهم دی سال ۸۸ یک یوم الله دیگر به یوم‌الله‌های نظام جمهوری اسلامی ایران افزوده شد.

با توجه به اهمیت این روز بزرگ و بر اساس فرمایشات رهبرمعظم انقلاب باید این روز به گونه ای تجلیل شود که در تاریخ ایران به عنوان برگ زرینی از هوشیاری مردم ایران به ثبت برسد وآنگونه که در شان مردم است باید زمینه تجلیل از آنان فراهم شود.

این رزمنده دفاع مقدس افزود:  مردم مسلمان ایران در تظاهرات ۹ دی ۸۸ با حضور چشمگیر خود، بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان کشاندند.

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.