این مطلب ۳۰۲ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) :

نهم دی ماه سال ۸۸روز بصیرت، آگاهی و ایمان مردم بود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه نهم دی ماه سال ۸۸ روز بصیرت، آگاهی و ایمان مردم بود، گفت: اصل نهم دی ماه یک حرکت مردمی بر خواسته از ولایت پذیری مردم بود.
نسخه مناسب چاپ

حجت السلام والمسلمین غلام حسین نوفرستی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت:  درفتنه ۸۸ دشمنان در سطح بین الملل رژیم صهیونیستی ،امریکا با کشور های اروپایی ، منافقین به سرکردگی افراد آنها در درون نظام بود.

وی ادامه داد: بهانه آنها به ظاهر در مورد انتخابات بود ولی زمینه سازی برای یک حرکت عظیم برای برچیده شدن نظام وپایان دادن آن در پوشش انتخابات را دنبال می کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی افزود: در فتنه ۸۸ امام خامنه ایی  هشدار دادند که ما شورای نگهبان داریم وباید از طریق قانون بحث تقلب در انتخابات دنبال شود.

وی گفت: افرادی در کشور در صحنه انتخابات ۸۸بحث تقلب را به راه انداختند به دنبال اهداف دشمن بودند که به نتیجه نرسید.

وی با بیان اینکه اوج آگاهی مردم روز عاشورای سال ۸۸ بود، افزود: نهم دی ماه روز بصیرت، آگاهی و ایمان مردم بود که اجتماعت عظیمی در شهر ها مختلف در صحنه سیاسی با روحیه انقلابی به میدان آمدند و با ولایت ، اسلام وعاشوراء تجیدید بیعت کردند.

نوفرستی ادامه داد: هجمه هایی که به عاشورای حسینی برای دفاع ار ارزشهای دینی بود که در تاریخ ماندگار شد.

وی با تاکید براینکه باید جریان نهم دی ماه را به انواع مختلف نسبت به گذشته به عنوان یک حرکت مردمی باشد، گفت: اصل نهم دی ماه یک حرکت مردمی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام)افزود: علماء، اساتید، و افرادی که تریبون دارند باید در روند احیاء این حرکت عظیم(نهم دی ماه) دنبال کنند.

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.