این مطلب ۲۷۵ بار خوانده شده
سرپرست سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی:

فعالیت بسیج سازندگی در سه حوزه محرومیت زدایی، اشتغال و توانمندسازی و اردوهای جهادی

سرپرست سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: اینکه بسیج سازندگی در سه حوزه اصلی محرومیت زدایی، اشتغال و توانمندسازی و اردوهای جهادی فعالیت دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگاار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ مهدی هنری امروز در دیدار کارکنان این سازمان با نماینده ولی فقیه اظهارداشت: سازمان بسیج سازندگی به فرمان امام خامنه ایی (حفظه الله)تشکیل شد.

وی با بیان اینکه  بسیج سازندگی در سه حوزه اصلی محرومیت زدایی، اشتغال و توانمندسازی و اردوهای جهادی فعالیت دارد، گفت: این سازمان بنا بر اقتضائات ماموریت های دیگری نیز انجام می دهد.

هنری با بیان اینکه بسیج سازندگی تفاهم نامه ایی در بحث محرومیت زدایی با استانداری منعقد کرده است،افزود: این سازمان با ۱۲ دستگاه نیز تفاهم نامه امضاء کرده است.

وی با بیان اینکه تفاهم نامه ایی با آستان قدس رضوی در جهت محرومیت زدایی به امضاء رسیده است، عنوان کرد: آستان قدس رضوی در سه دهستان در شهرستانهای استان فعالیت می کند.

هنری با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی به کمک قرارگاه پیشرفت و آبادانی آمده است گفت: طرح کرامت تحت مسئولیت قرارگاه جواد ائمه(ع) در سراسر استان در محلات آسیب پذیر وحاشیه شهرها استان فعالیت می کند.

وی ادامه داد: این قرار گاه علاوه بر پیگیری آسیب های اجتماعی در زمینه عمرانی نیز با کمک دولت فعالیت می کند.

 

سرپرست سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی عنوان کرد: تفاهم نامه ایی برای ایجاد پرورش و کشتار شترمرغ در شهرستان سربیشه انجام شده است که با گرفتن مجوزهای رسمی طی دو ماه آینده شروع به کار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در عرصه اشتغال زایی صندوق های روستایی ایجاد خواهد شد که تسهیل گران آنها در حال آموزش هستند، افزود: اردوهای جهادی نیز از محوری ترین فعالیت بسیج سازندگی است و خراسان جنوبی بنا بر محرومیت های فراوان آن جهادگران اردو های جهادی در طی سال فعالیت می کنند.

 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.