این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان:

حضور و مشارکت فعال در برنامه های بسیج بازاریان ضامن تقویت وحدت است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: حضور و مشارکت فعال بازاریان در برنامه های بسیج ضامن بقا و تقویت وحدت و امنیت در این شهرستان است.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی،محمد فاطمی نسب در دیدار اصناف و بازاریان شهرستان درمیان اظهار داشت: اصناف و بازاریان در طول انقلاب اسلامی همیشه وظیفه و تکلیف خود را به موقع تشخیص داده و به آن عمل کرده اند که نمونه عینی و واقعی آن را در هشت سال دفاع مقدس شاهد بوده اییم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت:  اگر در طول این ۴۰سال پس از پیروزی انقلاب هر روز با توطئه های  ونقشه های مختلف دشمن روبرو بودیم امروز دشمنان از روزنه اقتصاد وارد شده و سعی دارند  با جنگ اقتصادی ملت شریف ما را تحت فشار قرار داده و بین مردم و نظام اسلامی فاصله بیندازند.

وی افزود: علی رغم تاکیدات  امام خامنه ایی(حفظه الله) در خصوص موضوعات اقتصادی و تولید و اشتغال و اصل مهم اقتصاد مقاومتی متأسفانه هنوز تا تحقق کامل این مطالبات ایشان فاصله فراوانی داریم و امروز راه حل مشکلات معیشتی  و اقتصادی مردم ، مردمی کردن اقتصاد و اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی مورد نظر امام خامنه ایی  است.

وی  بیان داشت: امید است اصناف و بازاریان درمیان همانگونه که تاکنون در جهت تحقق اهداف انقلاب حرکت کرده اند در آینده نیز با حضور و مشارکت فعال در برنامه های بسیج ضامن بقا و تقویت وحدت و امنیت در این شهرستان باشند.

 

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.