این مطلب ۳۰۵ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور تأکید کرد

لزوم اتحاد و همدلی برای خدمت به مردم فارغ از هرگونه گرایش سیاسی/ ضرورت ترویج ورزش اخلاق‌مدار در جامعه

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: وقتی اتحاد و همدلی در خدمت به مردم فارغ از گرایش‌های سیاسی باشد، برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های اجرایی زودتر به هدف می‌رسد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی سردار داوود آذرنوش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس در بیرجند مردم خراسان‌جنوبی را مردمی ولایتمدار، بافرهنگ، تحصیلکرده‌ و سخت‌کوش دانست و گفت: سرمایه‌های عظیم و منابع انسانی بسیار خوبی در استان وجود دارد.

وی از فعالیت‌های قابل‌توجه و شایسته سازمان بسیج ورزشکاران خراسان‌جنوبی به نیکی یاد کرد و افزود: اعضای شورای عالی بسیج ورزشکاران استان منحصربه‌فرد بوده و به لحاظ ساختار حقیقی و حقوقی از ظرفیت و توانمندی بسیار خوبی برخوردار است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور هم‌افزایی سازمان‌ها و اهتمام خدمت مسؤولان به جامعه هدف را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: وقتی اتحاد، یگانگی و با هم بودن در خدمت به مردم فارغ از گرایش‌های سیاسی باشد، برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های اجرایی زودتر به هدف می‌رسد.

آذرنوش خاطرنشان کرد: همه بیانات حضرت امام (ره) در محافل سیاسی و مردمی سفارش به وحدت و باهم بودن بود و مقام معظم رهبری نیز به‌عنوان زعیم عالیقدر جهان اسلام و ایران، همواره تأکید بر این اصل مهم انسانی و اجتماعی دارند.

*تربیت‌بدنی و سازمان بسیج ورزشکاران دو بال توسعه ورزش اخلاق‌مدار

وی "خدمت به مردم" را محوری‌ترین شعار و برنامه‌های محوری سال ۹۷ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه حوزه‌ها دانست و گفت: سپاه در عرصه ورزش و تربیت‌بدنی نیز از ظرفیت و پتانسیل‌های برخوردار است که می‌تواند در حوزه سلامت جسمانی و روانی جامعه تأثیرگذار باشد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور تأکید کرد: سازمان بسیج ورزشکاران و تربیت‌بدنی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی می‌تواند به‌عنوان دو بال توسعه‌ ورزش اخلاق‌مدار در استان مطرح باشد.

آذرنوش ابراز داشت: اداره‌کل ورزش و جوانان می‌تواند با بهره‌گیری از پتانسیل‌های سخت‌افزاری تربیت‌بدنی، توانمندی نرم‌افزاری مربیان و ورزشکاران بسیجی در قالب "حلقه‌های صالحین" گام‌های مؤثری در ارتقاء کمی و کیفی ورزش اخلاق‌مدار بردارد.

*اتخاذ جذب خیران در ساخت پروژه‌های ورزشی با اعمال تشویقات معنوی

وی خواستار اتخاذ جذب خیران ورزش‌یار در توسعه ساخت‌وساز پروژه‌های ورزشی در خراسان‌جنوبی شد و افزود: باید تشویق‌های معنوی و کسر مالیات بر درآمد صاحبان سرمایه و شرکت‌های تولیدی اعمال شود تا از این رهگذر بتوان تفکر خیران مسجد و مدرسه‌ساز را به سمت احداث پروژه‌های ورزشی در مناطق کمتر توسعه‌یافته هدایت کرد.

گفتنی است رئیس سازمان بسیج ورزشکاران طی سفر چندروزه خود به خراسان‌جنوبی به‌اتفاق سرهنگ ضمیری رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان بازدیدهایی از شهرستان‌های طبس، فردوس، بشرویه و قاین داشت و در بیرجند نیز از دفتر سازمان بسیج ورزشکاران، کانون‌ فرهنگی ورزشی جوانان بسیج بیرجند سرکشی کرد و در جلسه شورای عالی بسیج ورزشکاران استان و در زورخانه پهلوانی امیر عرب بیرجند پای درد دل قهرمانان این عرصه نشست و در ادامه به دیدار خانواده ورزشکار شهید پیشکار و ورزشکاران مدافع حرم رفت.

آذرنوش در انتهای سفرش به خراسان‌جنوبی قول انتقال و پیگیری مسائل مطروحه و خواسته‌های حوزه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جامعه ورزشی بسیج به کمیسیون تربیت‌بدنی وزارت ورزش و جوانان و شورای عالی بسیج کشور با ریاست وزیر و سایر نهادهای فرهنگی و اجرایی مرتبط را داد.

دسته بندی اقشار: 
دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.