این مطلب ۲۶۸ بار خوانده شده
مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان شوسف خبر داد

افتتاح غرفه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی / فروش محصولات بدون واسطه به فروش می رسد

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان شوسف گفت:غرفه عرضه تولیدات اقتصادمقاومتی با هدف عرضه مستقیم محصولات محلی، صنایع دستی و تولیدات کشاورزی شهرنهبندان و روستاهای دهستان شوسف در محل سه شنبه بازار این شهر افتتاح شد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی؛ علی پور مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان شوسف نهبندان اظهارداشت: غرفه عرضه تولیدات اقتصادمقاومتی دهستان شوسف با هدف عرضه مستقیم محصولات محلی، صنایع دستی و تولیدات کشاورزی شهر و روستاهای دهستان شوسف در محل سه شنبه بازار این شهر افتتاح شد .

وی ادامه داد:  تمامی شهروندان و اهالی روستاهای دهستان شوسف می توانند در این غرفه که به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی و با همکاری کمیته امداد شوسف راه اندازی شده است نسبت به عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات اقتصاد مقاومتی و تولیدات مشاغل خانگی خویش اقدام کنند .

 علی پور خاطرنشان کرد : هزینه اجاره این غرفه توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی به شهرداری پرداخت شده است و از مردم هزینه ای بابت استفاده از این نمايشگاه گرفته نخواهد شد.

 مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان شوسف تاکید کرد: در این غرفه فقط محصولات محلی و تولیدات مشاغل خانگی و دیگر مشاغل متناسب با اقتصاد مقاومتی که تولید دهستان و شهر شوسف باشد عرضه خواهد شد و هیچ کالایی خارج از این موارد پذیرفته نمی شود .

 وی همچنین از کلیه شهروندان شوسف و اهالی روستاهای دهستان شوسف که تاکنون برای عرضه محصولات خود به دنبال بازار فروش بوده اند دعوت کرد برای آگاهی بیشتر و ثبت نام در این نمايشگاه به قرارگاه پیشرفت و آبادانی شوسف واقع در حوزه مقاومت بسیج این شهر مراجعه نمایند .

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.