این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده
معاون عملیات سازمان بسیج در قهستان:

تشریح وضعیت ایران در قبل از انقلاب وظیفه انقلابیون آن زمان است

معاون عملیات سازمان بسیج گفت: مهم ترین وظیفه افرادی که در دوران انقلاب اسلامی حضور داشتند را تشریح وضعیت قبل از انقلاب است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، سردار سیف معاون عملیات سازمان بسیج در آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه شهید رجایی قهستان با بیان این که دشمنان بر علیه این انقلاب کمر همت بسته اند، اظهار کرد : هدف دشمن این است که ایران را مانند سویه و عراق به ویرانی بکشانند.

وی افزود : تمام هم و غم دشمن بر علیه جمهوری اسلامی ایران است و اگر ملت آمادگی کافی را نداشته باشند استکبار جهانی بر این فکر است تا ایران را از صحنه روزگار محو کند.

معاون عملیات سازمان بسیج ایران را مهم ترین محور مقاومت دانست و گفت : تنها کشوری که در مقابل ابرقدرت آمریکا ایستاده است کشور عزیزمان ایران است.

وی از شوروی و آمریکا به عنوان دو ابرقدرت قبل از انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود : این دو ابر قدرت همه کشورهای دنیا را بین خودشان تقسیم کرده بودند.

سردار سیف با بیان این که با ظهور انقلاب اسلامی ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب شکسته شد افزود : انقلاب برای این مردم بزرگی و عزت به ارمغان آورد.

وی مهم ترین وظیفه افرادی که در دوران انقلاب اسلامی حضور داشتند را تشریح وضعیت قبل از انقلاب دانست و گفت : جوانان ما باید بدانند قبل از انقلاب چه وضعیتی وجود داشته است و باید آگاه شوند که ناموس و حیثیت ایرانی در دستان آمریکا بوده است.

وی به مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود : عظمت و برکات انقلاب اسلامی برای مردم و به خصوص قشر جوان تشریح و بازگو شود.

معاون عملیات سازمان بسیج وجود بیکاری و مشکلات اقتصادی را از بی عرضگی مسئولین برشمرد و افزود : اگر با همان حرارت دوران انقلاب مسئولین وظایفشان را انجام می دادند امروز وضعیتمان خیلی بهتر از این بود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.