این مطلب ۲۲۹ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور:

مهندسی پیام برای انتقال مفاهیم هشت سال دفاع مقدس مورد توجه قرار گیرد

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور بر مهندسی پیام برای انتقال واقعی مفاهیم هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: در برگزاری کنگره شهدا نباید از اقشار مختلف تاثیرگذار جامعه از جمله کودکان،‌ نوجوانان، بانوان خانه دار و ... غفلت کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی مینو اصلانی در کاگروه بانوان کنگره ۲ هزار شهید خراسان جنوبی که در سالن شهید ماژانی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، ‌اظهارداشت: برگزاری کنگره شهدا،‌ برکات و ثمرات زیادی به دنبال دارد.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب «گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از خود شهادت کمتر نیست» افزود: گرامیداشت یاد، نام و خاطره شهدا گره گشاست و تنها با مسلح شدن به ایمان،‌ اعتقاد و عزم می توان در مقابل نفوذ دشمن ایستادگی کرد.

 

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور افزود: امروز بسیاری از بانوان محقق و خبرنگار آمریکایی از زنان ایران و مسلمان می خواهند که از زن غربی و آمریکایی تبیعیت نکنند چرا که زن آمریکا در هر سال هزاران قرص ضد افسردگی مصرف می کند.

 

وی تصریح کرد: امروز غرب دچار یک بی هویتی در موضوع زن و خانواده شده است به همین دلیل به دنبال راه اندازی جنبش های مختلف از جمله جنبش خویشتن داری و یا جنبش لباس عفیف است و درصدد اجرای استراتژی به خانه برمی گردیم، برآمده اند.

 

اصلانی با تاکید بر اینکه زن ایرانی مسلمان داشته های زیادی برای عرضه به دنیا دارد و باید تلاش کند تا زیبایی های اسلام را به بانوان جهان معرفی کند، گفت: یکی از مهمترین وظایف ما،‌ حفظ ستون خانواده به عنوان یک ودیعه الهی است.

 

وی با اشاره به برگزاری کنگره هفت هزار شهیده در سال گذشته افزود: در برگزاری کنگره شهدا نباید از اقشار مختلف تاثیرگذار جامعه از جمله کودکان،‌ نوجوانان، بانوان خانه دار،‌ دانشجویان، شاغلین و ... غفلت کرد.

 

وی بر مهندسی پیام برای انتقال واقعی مفاهیم هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و اظهار امیدواری کرد: سند ملی آموزش و پرورش محقق شود تا نگاه تربیت محور بر اساس جنسیت اجرایی و تفاوت ها به رسمیت شناخته شود.

منبع: شبستان

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.