این مطلب ۳۴۴ بار خوانده شده
نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری:

ملت ما ملتی توانمند است / امام خمینی(ره) اصل نه شرقی و نه غربی بودن را عملیاتی کرد

نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امام خمینی(ره) اصل نه شرقی و نه غربی بودن را عملیاتی کرد، گفت: شعار اصلی ما در انقلاب؛ شعار"ما می توانیم" است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی؛  آیت الله سید ابراهیم رئیسی، ظهر امروز در جمع راهپیمایان (۲۲بهمن ماه) در بیرجند اظهارداشت: حضور فرهیختگان با هر سلیقه ایی که دلداده و پایبند به رهبری امام خمینی(ره) هستند که موسس جمهوری اسلامی ایران بود در طول این ۳۹ سال عمر انقلاب اسلامی، افتخارات و عزت ها ملت ایران آفریده اند.

تولید آستان قدس رضوی با بیان اینکه امروز شاهد اجتماع باشکوه مردم در جشن آغاز چهل سالگی انقلاب اسلامی هستیم، گفت: ۲۲ بهمن یوم الله است؛ همه شب ها، شب‌های خدا است اما اینکه این روز را یوم الله می گویند برای نشان قدرت لایزال الهی از غیر مجامع طبیعی به صورت معجزه است.
 رییسی با تاکید براینکه پیروزی جمهوری اسلامی ایران با حکومت شاهنشانی وقوای استکباری که امری معجزه آسا بود که به دست ملت ایران رقم خورد، عنوان کرد: این حرکت؛ یک حرکت تشریفاتی که در سال ۵۷ اتفاق افتاد نیست بلکه به همراه خود پیام ها دارد.

 

تجدید میثاق با ولایت پیام ملت ما در ۲۲ بهمن  است

 

 

نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: تجدید میثاق با ولایت پیام ملت ما در ۲۲ بهمن  است.

 
وی با بیان اینکه  تاکید بر انسجام و وحدت امت اسلامی از دیگر پیام‌های این حضور پرمعنا و بسیار ارزشمند ملت بزرگ ایران است عنوان کرد: هر سال که راهپیمایی ۲۲ بهمن را بر پا می کنیم برای ما گشایش ها در سطح منطقه و جهان به همراه دارد.
  
وی با اشاره به پیروزی ها و سلحشوریهای جبهه حزب الله و نیروهای مستاشاری ایران در منطقه عنوان کرد: در سال جاری آنچه از پیروزی ملت ایران در منطقه و برای کشور عزیزمان داشت، رشادت، شجاعت و بصریت بود که در جهان به نمایش درآمد.
 
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه غده سرطانی نیروهای تکفیری از پیش روی بشریت برداشته شد و این پیروزی بزرگی است ، گفت: این پیروزی بزرگ را باید شکرگذاری کرد.
وی با بیان اینکه در ۲۲ بهمن ما شکرگذاری به درگاه خداوند در پیروزی انقلاب اسلامی هستیم با فتنه جدید که دشمنان فتنه جدید مایوس کردن و ناامید کردن نسبت به نام و ناکارآمدی نظام ایجاد کردند این جای شکر به درگاه حق دارد این فتنه ای که دشمن رقم زد با حضور و بصریت و اگاهی مردم نقش برآب شد.
 
آیت الله رئیسی بیان کرد: ۲۲ بهمن تنها نگاه به بیان خاطرات و بیان آنچه از پیروزی‌هایی که نصیب ملت ایران شد نیست؛ هرسال که سالگرد پیروزی انقلاب برگزار می کنیم همراه با گشایش هایی که برای ملت و پیروزی بزرگ ملی و آنچه نصیب جبهه انقلاب اسلامی شده است.
 همه مشکلات ما مربوط به زاویه داشتن با گفتمان امام  و رهبری است
وی تاکید کرد: هر کجا که  دست اندرکاران زوایه گرفتنداز ولایت جایگاه مشکل ما بود، همه مشکلات ما مربوط به زاویه داشتن با گفتمان امام  و رهبری است.

رییسی با تاکید بر اینکه مشکلات ما به خاطر زاویه داشتن مسئولین با انقلاب ایجاد شده است، عنوان کرد: امام خمینی(ره) خودباوری، فرهنگ ما می توانیم را در جامعه و در بین مردم احیا کردند.

 

وی با اشاره به اینکه در همه عرصه ها شعار ما شعارما می توانیم است، گفت: ملت ما ملتی توانمند است  حجم عظیم نیروی انسانی و پتانسیل قوی در کشور وجود دارد.

نماینده خبرگان رهبری در با اشاره به اینکه اگر مشکلی وجود دارد از آن دسته است که گره آن را در خارج از کشور می بینند، افزود: اقتصاد مقاومتی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب می باشدباید اقتصاد ما اقتصاد درون زا و توسط متخصصان درون کشور انجام شود.

تولیدت آستان قدس رضوی خطاب به جوانان و نوجوانان گفت:  امام (خمینی) ، پدران ومادران اثبات کردندکه می توان در مقابل استکبار ایستاد و امام خمینی(ره) اصل نه شرقی و نه غربی بودن را عملیاتی کرد.

وی با اشاره به اینکه چهار دهه شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی اثبات شده است که می توان بدون تکیه بر خارج بر توان داخلی تکیه داد، بیان داشت: مردم ماغ همیشه میخواستند که عدالت برقرار شود و یکی از شعار های این ملت در سال ۵۷ اجرای عدالت بود.

تولیت آستان قدس رضوی با طرح این سوال که برخی از کاستی ها برای چیست؟ ، عنوان کرد: ما مشکلاتی در کشور داریم از ابتدای پیروزی انقلاب هر کجا بر تاکیدات امام(ره) و رهبر معظم انقلاب  وبا روحیه بسیجی عمل شدپیروز شدیم واگر نگاه یک مسوول و کارشناس با نگاه رهبری زاویه داشت موفق نبودیم.

 

وی با اشاره به اینکه سخن ولایت؛ سخن دین وسخن مردم است، گفت: امروز بصیر ترین.توانمندترین سخن سخن رهبری است وسخن اوسخن تمام ملت ایران است.

وی در پایان تاکید کرد: باید وحدت و انسجام ملی حفظ شود راهبرد ما راهبرد انقلاب و رهبری است و بایدراهبرددشمن را نقش بر آب کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه آسیب های احتماعی، مبارزه با فقر سر لوحه گفتمان امام و رهبری است، گفت:درکشور با این همه ذخایر معدنی و نیروی انسانی نباید فقر، مشکلا اشتغال و اقتصادی وجود داشته باشد.

تولیدت استان قدس رضوی با اشاره به اینکه با استفاده از فضای مجازی ودریا می توان در جهت اشتغال بهره برد، عنوان کرد: ملت بزرگ ایران ملتی توانمد است وشعار اصلی ما در انقلاب؛ شعارما می توانیم است.

وی با اشاره به اینکه باید با همه سلایق و احزاب کشور  رابه پیش ببریم، عنوان کرد:

باید کارمردم را به مردم واگذار کنیم اگر این  کار را انجام دهیم گره ها از ملت باز خواهدشد

وی خطاب به نخبگان، مسئولین و مردم تاکید کرد: دشمن به دنبال محدود سازی انقلاب اسلامی در منطقه وجهان است باید در مقابل دشمن هوشیار باشیم.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.