این مطلب ۲۱۶ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:

تشکیل گردان حبیب ابن مظاهر ویژه پیشکسوتان سپاه تشکیل می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: گردان حبیب ابن مظاهر ویژه پیشکسوتان سپاه تشکیل می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی، غلامرضا فلاحی امروز در دومین مجمع عالی بسیج شهرستان بیرجند با بیان اینکه بسیج نقش وسیعی در جامعه سازی بر عهده دارد، گفت: بسیج اگر بخواهد جامعه سازی کند ابتدا باید خودسازی را انجام دهد و باید خود را آسیب شناسی کنیم.

فلاحی به اقدامات بسیج بیرجند در سال جاری اشاره کرد و افزود: در ابتدای سال اقدامات و نشست هایی در خصوص بصیرت افزایی در زمان انتخابات داشتیم و حضور حداکثری مردم هدف اصلی از اجرای طرح بصیرت افزایی بود.

وی با تاکید بر اینکه حلقه های صالحین یکی از راه های خودسازی است، ادامه داد: در این راستا طرح تعالی سرگروه های حلقه های صالحین را برگزار کردیم و در بیرجند حدود ۲ هزار حلقه صالحین وجود دارد وکه از این تعداد ۸۰۰ حلقه در اقشار متخصصین و ۱هزار و ۲۰۴ حلقه در مساجد و محلات بیرجند فعال هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با اشاره به اجرای طرح گشت های بسیجی محله محور گفت: این طرح از ابتدای بهمن ماه به جهت تامین آرامش اجرا شد و بسیج کارهای خوبی را در جهت کمک به آرامش و امنیت مردم انجام داده است.

فلاحی با بیان اینکه به بحث جوان گرایی در پایگاه بسیج بیرجند توجه می شود، ادامه داد: دست فرماندهان جوان را در حوزه های مقاومت بسیج بگیرید و به جوانان اعتماد کنید و جوانان هم از ظرفیت و تجربه پیشکسوتان استفاده کنند.

وی با توجه به اینکه گردان حبیب بن مظاهر در سپاه بیرجند تشکیل می شود، افزود: این گردان شامل پیشکسوتان سپاه خواهند بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با تاکید بر اینکه شوراهای امر به معروف و نهی از منکر باید با جدیت تمام برگزار شوند، گفت: بسیجیان باید در عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و غیره در راستای بحث امر به معروف و نهی از منکر ورود پیدا کنند.

فلاحی در پایان با بیان اینکه وام هایی به بسیجیان در راستای اشتغال زایی داده می شود، خاطرنشان کرد: وام هایی با نرخ ۴ درصد و ۶ درصد در خصوص تولید و اشتغال به کارگاه های کوچک روستایی اختصاص داده می شود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.