این مطلب ۳۳۷ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی:

مهم ترین شاخصه های شهدا لبیک به فرمان ولی امر مسلمین بود

مسئول سامان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی گفت: مهم ترین شاخصه های شهدا ولایت مداری ، بصیرت و لبیک به فرمان ولی امر مسلمین بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی غلامرضا اردونی در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر قاین اظهارکرد: راهیان نور یک عملیات بزرگ فرهنگی است که ۶ سال است این طرح اردوی راهیان نور دانش آموزی با همکاری آموزش وپرورش و سپاه پاسداران درحال اجراست.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی با توصیه به دانش آموزان گفت: شهدای ما در مسیر انقلاب گام برداشتند وشما هم باید انقلابی بمانید ودر مسیر انقلابی بودن اصرار داشته باشید.

اردونی گفت: مسیری که شما می روید مسیر شهدا و مسیر نور است و بهترین ره آورد شما از سفر راهیان نور الگو برداری از شهدا باشد .

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی در ادامه با بیان این  که باید با شهدا مانوس شویم وارتباط خودمان را با شهدا بیش از پیش داشته باشیم گفت: شهدای ما چندین شاخصه داشتند که مهم ترین شاخصه های شهدا بصیرت بود.

 وی ادامه داد: لبیک به  فرمان ولی امر مسلمین و ولایت مداری از دیگر شاخصه های شهدا بود .

اردونی خطاب به دانش آموزان گفت: به عنوان دانش آموز انقلابی باید ولایت پذیر باشید و از مسیر ولایت اطاعت کنید چرا که خروج از مسیر ولایت گمراهی است .

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی در بخش پایانی سخنان خود گفت: شما باید به عنوان سفیران شهدا در شهرستان باشید و سوغات  معنوی این سفر را برای همیشه عمر به همراه داشته باشید.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.