این مطلب ۴۸۲ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین خبر داد

ارائه ۳۳۵میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان کارگاه های اقتصاد مقاومتی و کوچک وزود بازده

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین گفت: در طی سال جاری ۳۳۵میلیون تومان تسهیلات برای ایجاد کارگاه های اقتصاد مقاومتی و کوچک وزود بازده به متقاضیان داده شده است.
نسخه مناسب چاپ

حسین رجایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت: چندسالی است که  امام خامنه ایی(حفظه الله) بر اقتصاد مقاومتی و تکیه بر درون کشور تاکید داردند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین با اشاره به ایجاد کارگاه های اتقتصاد مقاومتی و کارگاه های کوچک و زود بازده گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۰۵ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان کارگاه های اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی این شهرستان داده شده است.

ایجاد ۳۲ کارگاه اقتصاد مقاومتی و کوچک وزود بازده

وی با بیان اینکه  ۱۳۰میلیون تومان نیز برای ایجاد صنایع تبدیلی به متقاضیان داده شده است، بیان داشت: در مجموع تعداد ۳۲کارگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی با ارائه تسهیلات به متقاضیان در سال جاری ایجاد شده است.

رجایی با اشاره تکمیل و ساخت پروژه های عمرانی در سطح این شهرستان عنوان کرد: ساخت  وافتتاح دو گلزار شهداء در دو روستا ، ساخت ۳خانه عالم در روستاها، تکمیل کتابخانه از اقدامات بسیج سازندگی در سطح شهرستان بوده است.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین با اشاره به حضور جهادگران در مناطق محروم این شهرستان و روستاهای آن گفت: ۱۳۵نفر در اردوهای یک روزه بسیج فعالیت جهادی داشته اند.

وی با اشاره به اردوهای سه روزه بسیج سازندگی عنوان کرد: در طی ۹ماهه سال جاری جهادگران اردوهای جهادی در اردوهای سه روزه خدمات عمرانی و آموزشی به مردم محروم این شهرستان ارائه داده اند.

رجایی یادآورشد:جهادگران در اردوای جهادی ۷روزه نیز در عرصه های آموزشی، عمرانی، کشاورزی خدمت رسانه کرده اند.

وی ادامه داد: ۵۰۰نفر از دانش آموزان در اردوهای جهادی طرح هجرت سه در عرصه های عمرانی، فرهنگی وآموزشی خدماتی فعالیت جهادی داشته اند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین  با اشاره به اردوهای جهادی ۱۰ روزه بسیج محلات عنوان کرد: ۲۰۰نفر از جهادگران این اردوها در عرصه های مختلف به مردم خدمت و مناطق محروم روستاهای این شهرستان رسانه کرده اند.

رجایی بیان داشت: ۱۰تیم بهداشتی درمانی نیز در طی سال جاری خدمات درمانی به مردم مناطق محروم ارائه دادند.

 

دسته بندی اقشار: 
دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.