این مطلب ۵۲۵ بار خوانده شده
مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی خبر داد :

آغاز اعزام راهیان نور نوروز ۹۷ از ۲۵ اسفند ماه سال جاری

مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: از ۲۵ اسفند ماه سال جاری راهیان نور جنوب کشور الی ۱۴ فروردین ماه سال آینده خواهد بود.
نسخه مناسب چاپ

محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی اظهارداشت:  حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس از مهمترین اهداف اردوهای راهیان نور است.

 مسئول سازمان اردویی و گردشگری سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی گفت: از ۲۶ اسفندماه جاری اعزام کاروان های راهیان نور آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان این سفر معنوی در ایام نوروز ۹۷ برای ثبت نام می توانند به معاونت اردویی نواحی مقاومت بسیج شهرستان،  پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

مسئول سازمان بسیج اردویی گردشگری  با بیان اینکه آخرین مهلت ثبت نام ۲۵اسفند است افزود: مشتاقان سفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور می توانند از طریق خودروی شخصی یا به طور کاروانی با اتوبوس اقدام به ثبت نام کنند.

وی با اشاره به برنامه های این سفر معنوی عنوان کرد: در مدت سه روز حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس زائرین از یادمان های شلمچه، هویزه، حمیدیه، فکه، فتح المبین و بیت المقدس بازدید دارند و از نزدیک شاهد اجرای رزمایش فرهنگی خواهند بود.

قنبری خاطرنشان کرد: اقامت در اردوگاه شهید حبیب اللهی اهواز در هفت کیلومتری جاده اهواز به خرمشهر است و زائرین خراسان جنوبی در ویژه برنامه سراسری سال تحویل در آن مناطق نیز شرکت می کنند.

وی با بیان اینکه هزینه این اردو فقط به کاروان ها تعلق می گیرد و حدود ۲۵۰هزار تومان است گفت: آنهایی که با خودروی شخصی در این اردو شرکت کنند اقامت و خوراک در اردوگاه همچون سالهای قبل کاملا رایگان است.

مسئول سازمان بسیج اردویی گردشگری خراسان جنوبی ادامه داد: اردوهای راهیان نور دانشجویی از دهم اسفند آغاز شده و تا ۲۴ اسفند ادامه دارد.

وی با بیان اینکه طبق پیش بینی ها تعداد زائرین استان نسبت به سال قبل افزایش دارند گفت:  پیش بینی شده است که در نوروز ۹۷ بیش از ۲هزار و ۵۰۰نفر در اردوی راهیان نور شرکت کنند که بازه زمانی آن از ۲۶اسفند تا ۱۴ فروردین ماه است.

قنبری یادآور شد: کاروانهای راهیان نور در تابستان به راهیان نور غرب و کرمانشاه اعزام می شوند که در سال جاری هزار نفر از استان به این مناطق اعزام شده اند.

 

 

دسته بندی اقشار: 
دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.