این مطلب ۴۵۳ بار خوانده شده
دبیرکل جمعیت حمایت از مردم فلسطین:

حمایت از ملت فلسطین بخشی از مصالح و منافع ملی ما در کنار آرمان‌های دینی و انسانی است/ جغرافیای ظلم‌ستیزی فراگیر شده

دبیرکل جمعیت حمایت از مردم فلسطین گفت: خوشبختانه ما به این باور قلبی رسیده ایم که حمایت از ملت فلسطین نه تنها خلاف مصالح ملی ما نیست بلکه بخشی از مصالح و منافع ملی ما در کنار آرمان های دینی و انسانی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی به نقل از خاورستان، زهرا مصطفوی دبیرکل جمعیت حمایت از مردم فلسطین و فرزند امام خمینی(ره) یکشنبه‌شب در همایش حضرت زهرا(س) الگوی مقاومت اسلامی در بیرجند، اظهار کرد: جبهه مقاومت نیازمند تبیین صحیح و امر اطلاع رسانی است و همه ظلم ستیزان عالم بایستی به این موضوع مهم عمل کنند.

 

وی افزود: ما در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محصول عملی اندیشه این انقلاب را درباره مقاومت فلسطین شاهد هستیم.

 

دبیرکل جمعیت حمایت از مردم فلسطین تصریح کرد: امروزه به برکت انقلاب اسلامی، جغرافیای مردمانی که ظلم ستیز شده‌اند فراگیر شده و انتفاضه‌ها یکی پس از دیگری در میان ملل اسلامی تشکیل می شود.

 

مصطفوی اضافه کرد: وظیفه ملی، انسانی و مأموریت انقلابی ما سبب می شود که از ملتی که هویت، جغرافیا، فرهنگ و خاک او اشغال شده با تمام توان حمایت کنیم و این در کنار اهمیت قرآنی و دینی قدس است.

 

وی ادامه داد: جوانان ما باید به این باور عمیق برسند که اگر از فلسطین حمایت می کنیم و مردم آن نیز مقاومت می کنند، به نفع خودمان و کشورمان است.

 

دبیرکل جمعیت حمایت از مردم فلسطین  یادآور شد: خوشبختانه ما به این باور قلبی رسیده ایم که حمایت از ملت فلسطین نه تنها خلاف مصالح ملی ما نیست بلکه بخشی از مصالح و منافع ملی ما در کنار آرمان های دینی و انسانی است.

 

مصطفوی متذکر شد: جوانان باید بدانند که هدف اصلی دشمن، ایران است و برای رسیدن به منافعش از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

 

وی ضمن اشاره به فجایعی که در کشورهای اسلامی اتفاق می‌افتد، ابراز کرد: آیا باید اجازه داد که تهدیدات به مرزهای کشور ما راه بیابد و خدای نکرده شاهد فجایعی باشیم که در عراق، سوریه، لبنان و یمن به دست عناصر صهیونیست بین‌الملل رخ می‌دهد؟

 

دبیرکل جمعیت حمایت از مردم فلسطین بیان کرد: امیدواریم مانند چهل سال گذشته جوانان امروز نیز با وحدت کلمه، پیروی از مقام معظم رهبری و اتکا به خداوند متعال مشکلات و تهدیدات جامعه را برطرف کنند.

 

مصطفوی اظهار کرد: امروز ما انقلاب خود را به جهان صادر کردیم و این زیبایی و برتری گفتمان انقلاب اسلامی بود که فراگیر شده و ملت های اسلامی و خصوصا مردم مظلوم فلسطین آن را پذیرفتند.

 

وی با تاکید بر این که آنچه که جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه در مقابل هرگونه تهدیدی بیمه می کند، وحدت میان آحاد جامعه است، اظهار کرد: اگر وحدت و یکپارچگی در جوامع اسلامی و خصوصا کشور ایران تقویت شود تهدیدات خارجی توان آسیب رسانی را ندارند.

 

فرزند امام خمینی(ره) ادامه داد: جوانان ایران اسلامی بایستی با وحدت کلمه و پیروی از مقام معظم رهبری و  همچنین اتکای به خداوند، وحدت خود را حفظ و در راستای برطرف کردن مشکلات و تهدیدات جامعه بکوشند.

 

مصطفوی با اشاره به ایجاد دفاتر استانی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، گفت: ایجاد وحدت و استفاده از ظرفیت همه آحاد جامعه برای حمایت از مسائل مهم جهان اسلام به ویژه در موضوع فلسطین از جمله مأموریت‌ها و وظایف جمعیت دفاع از ملت فلسطین از طریق شفاف‌سازی و آگاه‌‌سازی است.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.