این مطلب ۷۱۱ بار خوانده شده
مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی:

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: یکی از راهبردهای اصلی هدف گذاری دشمن برای استحاله فرهنگی و از بین بردن فرهنگ ناب اسلامی، برنامه ریزی برای زنان است.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: یکی از راهبردهای اصلی هدف گذاری دشمن برای استحاله فرهنگی و از بین بردن فرهنگ ناب اسلامی، برنامه ریزی برای زنان است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه انصارالرضا(علیه السلام)خراسان جنوبی،سجاد رضایی مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در دیدار مدیران رسانه ها، نشریات و فعالان فضای مجازی خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان، ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها اظهار کرد: تعداد زیادی از فعالان رسانه ای در خراسان جنوبی را خواهران تشکیل می دهند.

وی افزود: فعالان رسانه ای خراسان جنوبی در سال جاری توفیق اینکه سه مرتبه در محضر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی باشند را داشته اند و امیدوراریم بتوانیم در سال جدید بیشتر از محضر ایشان بهره مند شویم.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی بیان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز به حوزه زنان توجه داشته و متذکر شده اند که حوزه زنان یکی از کانونهای هدف دشمن است ما نیز باید در مقابل این هدف دشمن برنامه داشته و آگاه باشیم.

رضایی عنوان کرد: یکی از راهبردهای اصلی هدف گذاری دشمن برای استحاله فرهنگی و از بین بردن فرهنگ ناب اسلامی، برنامه ریزی برای زنان است.

وی با اشاره به موضوع حجاب اختیاری و حجاب اجباری که امروزه درجامعه مطرح می شود، گفت: متاسفانه در این زمینه از موضوع حجاب اختیاری و اجباری برداشت های مختلفی می شود و با نگاهی که شایسته و بایسته بانوی اسلامی است به آن پرداخته نمی شود که اگر با نگاه اسلامی به زن توجه شود شاهد آسیب های اجتماعی از جمله طلاق نخواهیم بود.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی اظهار کرد: خوشبختانه در خراسان جنوبی موضوع حجاب اختیاری و اجباری به صورت قابل توجه مطرح نشده است.

رضایی با بیان اینکه در خراسان جنوبی نقش خواهران در فعالیت های رسانه ای بسیار پر رنگ است، گفت: ۷۵درصد فعالان رسانه ای در خراسان جنوبی را خواهران تشکیل می دهند و در این راستا جهاد گونه عمل می کنند؛درجلسات و فعالیت های اجتماعی حاضر شده و در عرصه سیاسی و فرهنگی تمام قد ایثار و تلاش می کنند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های تفریحی و فرهنگی برای خواهران فعال رسانه از طرف بسیج رسانه، خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدا و برگزاری اردو از جمله برنامه های بسیج رسانه خراسان جنوبی برای خواهران فعال رسانه ای است.

مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: با توجه به فعالیت و حضور پررنگ خواهران در حوزه رسانه و فضای مجازی باز هم نیاز است که در راستای شناسایی حوزه نقش و جایگاه زن اسلامی در جامعه فعالیت داشته و بیش از این تلاش کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.